skip to content

1+1=вдвічі більше зусиль :-)

Не проста то справа розриватися між двома сайтами.

Костя Межанов запропонував ввести рубрику на «Сарни он-лайн» під назвою «Із щоденника спостерігача», у котрій друкувати коротенькі замальовки з побаченого і почутого у місті. Навіть приніс вже готовий матеріал. Завтра викладу текст, плюс подкаст.

Ніяк не доберуся до крилатих фраз сарненчан. Треба хоч до купи позбирати записане на клаптиках паперу, у текстових файлах на комп’ютері, начитане на диктофоні. Видам збірку «Афоризми по Сарненські». Є ж «Котлети по Київські», та «Помідори по Рівненські», а у нас будуть «Афоризми по Сарненські» ;-)

В ідеалі, якщо ставити на перспективу заробітків у інтернеті, то можна платити якомусь студентові філологу за наповнення сайтів. Давати теми та завдання і нехай перекладає та займається рерайтингом. П’ять сайтів з ПР 2 та тИЦ 20-30 (це показники «крутості», ресурсу можна так сказати, Для прикладу мій блог має ПР 2 та тИЦ 10), так от ці 5 сайтів могли б 1000 гривень на місяць заробляти. От і плата працівникові. Котрі той заробляв би сидячи вдома чи в гуртожитку і працюючи у зручний для себе час. І нехай ніби в нуль звелося, однак сайти ті набирають «ваги» за той час. Знову в комерцію перекинувся ;-)

На цьому все.