skip to content

Анекдоти з мораллю

«Пробігся» по старим записам блогу, пригадав багато розпочатих тем, які не продовжую. Буду продовжувати розпочате. Сьогодні «Життєві уроки в анекдотах»

Отож анекдоти:

Сидить ворона на дереві. Мимо стрибає заяць. Він запитує ворону: «Що поробляєш?» Вона: «Та що хочу. А так як нічого не хочу то нічого і не роблю.» Заяць запитав: «Ну, а я так зможу? » Ворона: «Чому ж ні?!»
Сидить він під деревом, байдикує. Пробігає лисиця, дивиться: заяць сидить собі, нічого не робить, ні за що не турбується. Вона його і з’їла…

Мораль: «Щоб сидіти і нічого не робити, потрібно сидіти досить високо»

Директор і два його працівники йдуть на обід. По дорозі знаходять мідний чайник. Потрели її, звідти джин, ну все як по законам жанру словом. «Я виконаю по одному бажанню кожного з вас.» Перший працівник закричав: «Я, спочатку я! Хочу на Багами, яхту, і щоб мене нічого не турбувал!» Інший працівник: «А тепер я! Хочу на Гаваї, особисту массажистку, море коктейлів і насоджуватися життям» Джин звісно виконує їх бажання. Потім повертається до шефа й запитує: «Ну, а ти чого бажаєш?» Він відповів: «Так, давай швидко повертай тих дармоїдів в офіс, на носі річний звіт!»

Мораль: «Завжди дочекайтесь доки шеф першим скаже свою думку »