skip to content

Бізнес в стилі «фанк»

Так називається остання прочитана книга з категорії «бізнес». Друзі рекомендували.

Книга цікава, варто прочитати, хоча за п’ятибальною оцінкою я б поставив четвірку. І не тому, що «не дотягує», а тому, що написана по сучасним міркам вже давно, отож про багато написаного вже дізнався з інших джерел.

Книги вже давно читаю з ручною в руках, щойно пере листав, дещо підкреслене опублікую тут. Можливо комусь буде цікаво. А якщо ні, то напишу для себе ;-) Якось так вийшло, що цей блог стає все більш кориснішим в першу чергу для самого мене. Переглядаючі старі записи, аналізую досягнуте, згадую вже призабуте, порівнюю.

Отож кілька тез. «Проворний боєць в легкій вазі, завжди переможе неповороткого важковаговика» (це звісно не про бокс).

«На початку дев’яностих нас настигла третя світова хвиля (інформаційної революціі). Як писав журнал «Тайм» сьогодні замість 500 телевізійних каналів ми маємо доступ до мільйонів інтернет-сайтів.»

«Існує тільки постійний рух – неперехідна криза. Традиційні ролі, посади, досвід, заведені порядки, компетентність, стратегії, надії, страхи й очікування більше не мають значення.»

«Скоро в центрі уваги буде стиль життя, а не кар’єра, й робота буде представлятися чередою проектів і великих починань»

«Якщо думати – значить працювати, спочатку покладіть ноги на стіл, а потім залиште офіс й ідіть пити пиво з колегами. Розслабтесь.»

«Оскар Уальд був правий, коли зауважив: «Послідовність – це останній притулок для людей позбавлених фантазії»

«Не потрібно зупинятися, коли хтось говорить, що це безумство, тому, що коли люди говорять, що це добре, значить це, вже хтось робить.»

«Власть проявляється – як і завжди – в тому, щоб давати людям мрії »

«Нормальність – це дорога в нікуди»

«В економіці емоцій краще визвати обурення у 90% людей, намагаючись привернути увагу 10%, ніж бути ОК для всіх»

«Посередність ніколи не перемагає»


реклама в блозі Ці тези можна зафіксувати за допомогою такої штуки як лазерная маркировка завдяки чому зможуть протриматися довгий час.

Коментарі

«Якщо думати – значить

«Якщо думати – значить працювати, спочатку покладіть ноги на стіл, а потім залиште офіс й ідіть пити пиво з колегами. Розслабтесь.»

Сподабось найбільше!