skip to content

Блоггінг переживає кризу середнього віку

Таке цікаве порівняння зустрів сьогодні на одному з ресурсів присвячених медіа. Те, що колись видавалося новим та свіжим, на сьогодні вже наскучила. Популярність переходить на Facebook та Twitter. Кілька років назад більшість популярних блогів були створені та підтримувані «блоггерами-одинаками». Зараз же популяриний блог – як правило комерційний проект, з командою авторів, програмістів, СЕОшників з агресивною рекламою.

Є думка, що попередниками блогів можна вважати любительське радіо. Після його створення у 1900-х роках з’явилося чимало радіо-любителів. Однак недовго музика грала на любительських радіо-хвилях. В «радіо-олігархію» прийшли нові медійні компанії, котрі відповідно найняли популярних радіо-любителів. Іншими словами щуки проковтнули маленьких карасиків. До 1920 радіо остаточно закріпилося як ЗМІ, а багато радіо-любителів продовжували займатися своїм хобі, однак вони були вже не в центрі подій… Так і блоггінг став/стає рутинним явищем. Колись популярна ідея про те, що блоги складуть альтернативу корпоративним недійним компаніям видається безмежно наївною ;-)

Однак, попри всі розмови про закінчення ери любительського радіо, по всьому світу їх налічується біля трьох мільйонів. А от розмови про те, що блоггінг закріплюватиметься на периферії таки починають підтверджуватися. Власне на периферії де державні ЗМІ нагадують неповоротких бегемотів, у них є всі шанси стати оперативним джерелом інформації з можливістю донесення власних думок. Наприклад: першим хто повідомив у нашому місті про нещодавні «специфічні» дії співробітників Сарненського райвідділку міліції, став Валерій Куліков на своєму блозі. Щоправда до мінусів новинних провінційних блогів слід віднести відносно низький трафік (кількість відвідувачів ресурсу.)

Поживемо побачимо. Ну, а зараз вступаємо в той період року, коли часу перед моніторами проводиться все більше, відповідно і відвідувачів стає більше, можна/варто працювати/експериментувати у власне задоволення в неті. Чого власне всім і бажаю ;-)

Постовий А також восени-взимку більше часу аби спробувати щастя у казино рулетка бонус можна виграти грошенят на літній відпочинок. Якщо, звісно пощастить.

Коментарі

Так, "периферійні", місцеві

Так, "периферійні", місцеві блоґери більш швидкі у подачі інформації. Хоча й тут є свої проблеми... Не завжди з собою є відповідне обладнання (ноут, фотокамера, доступ до мережі). Але, зі зменшенням ціни (а це обов'язково відбудеться - ринок швидко насичується) на планшетники, ці труднощі зникнуть.

Все одно навіть за

Все одно навіть за відсутності цих гаджетів, беручи до уваги "оперативність" подання інформації ми (блоггери) поза конкуренцією.
Як часто оновлюється сайт єдинної місцевої газети? Раз на місяць :-) А час передмодерації коментів на офіційному сайті міста?

Взагалі я дійшов висновку, що якесь затишшя зараз серед молодого покоління сарненських інтернетчиків. Таке враження, що всі сидять "вконтактах". Ніхто нічого не хоче створювати власного. Невже їм не цікаво? Треба цю тему якось обговорити.

Так і є, всі сидять в Соц.

Так і є, всі сидять в Соц. мережах, в яких безкорисно вбивають свій час, і це не виліковно!

Справа в тому, що така

Справа в тому, що така "оперативність" сайтів СН та міськради відбувається завдяки одній причині: відсутність певної особи, яка б офіційно відповідала за цей напрямок роботи. В міськраді немає можливості утримувати прес-службу, а в СН, на мою думку, немає бажаючих задурно це робити у поза-робочий час.

Ну от ;-) і в "обозримом

Ну от ;-) і в "обозримом будущем" ситуація навряд чи зміниться. Так що перспективи у новинних блогів є. Шкода, що лінуються. Мабуть основні причині байдужість, нецікавість та небачення грошової вигоди ;-)

Мабуть варто самому подати приклад як заробити наприклад 50 - 100 гривень на місяць завдяки власному блогу. Ну, а як боротися з байдужістю то тут вже не знаю.

Як на мене то і соц мережі

Як на мене то і соц мережі скоро наскучать , з'явиться щось нове і мода зміниться, а ще мені особисто не вистачає в нашому місті "піратьського радіо" де б обговорювали і коментували місцеві новини, шкода , що ваші спроби з "чотирма танкістами" перетворилися на пшик. Що стосується мого блога - особисто я ніколи не хотів на ньому заробляти чи якимось чином засвітитися , але це не означає , що я не слідкую за його популярністю.

4 танкісти дійсно суперва

4 танкісти дійсно суперва ідея, однак регуряно могли з’являтися на запис тільки 50% екіпажу ;-( Може пора їх на "дембель", а натомість оголосити осінній "призов" ;-)

Оживи і озвуч ідею.

Оживи і озвуч ідею.

Шанси на реанімацію екіпажу

Шанси на реанімацію екіпажу мінімальні. Один танкіст влаштувався на постійну роботу, інший дещо змінює род занять... Однак не все так погано, є варіант народження більш потужнішого подкасту.

Спробую!

Спробую!