skip to content

Четвер. Стілець, фото, сірники.

Пів дня відсипався, бо вчора був на дні народженні у куми, відповідно ліг в 2 год. ночі. Думав поспати довше — телефон не дав. Як вже писав, нарешті купив стільця зі спинкою! Клас! Як мало треба для покращення комфорту. Купив у магазині “Меблі”, що на Привокзальній вулиці (Шейда Володя) і недорого 330 гривень всього, думав що гривень на 400 потягне. Щоправда там побачив крісло за 1360, воно звісно набагато крутіше. Треба набратися щедрості і купити згодом ;-) Лишилося монітора додому купити і зручну клаву.

Зняв з горища кілька коробок зі старими фото (мама у мене фотограф, тож цього добра вистачає), незабаром поперескановую найцікавіші і викладу в галерею.

Ну і новина дня для мене це банкрутство Рівненської сірникової фабрики. Гадаю після процедури банкрутства її обладнання хтось купить за ціною металобрухту. Чутки про те що її хочуть штучно зробити банкрутом ходили вже давно.

ДолученняРозмір
stil.jpg26.37 КБ

Коментарі

I like this site a lot, It's

I like this site a lot, It's a really nice situation to read and get information as well
as tips.

Also visit my homepage :: phone psychic reading

Зняв з горища кілька коробок

Зняв з горища кілька коробок зі старими фото (мама у мене фотограф, тож цього добра вистачає), незабаром поперескановую найцікавіші і викладу в галерею.

Може є старі фото міста? Це я до того, про що вже згадував - порівняти старі фото і теперішні

Одні обличчя і люди ((( тоді

Одні обличчя і люди ((( тоді мало уваги приділяли "архітектурі". 1,9 травня, 7 листопада, транспаранти слава КПСС і все таке. Але переглянув дуже мало, можливо найцінніше попереду!

Колись переглядав подібні

Колись переглядав подібні фотки. Іноді на задніх планах деякі будівлі все ж можна використати