skip to content

Ціни на комплектуючі продовжують зростати

Справа в тім, що кремнієві пластини, з котрих виробляють мікросхеми, при тектонічних зрушеннях, зазвичай потрапляють в брак. Термін вирощення нового кристалу може становити місяць і більше. Тому по пам’яті буде дифіцит.
Виробництво DRAM- пам’яті в Японії становить 10% у світовому об’ємі поставок.

Також великих негативних наслідків очікують в галузі компонентів для ЖК-панелей. Відповідно монітори теж подорожчають.

Ще до теми. Японські поставщики електронних пристроїв, компонентів і комплектуючих займають на світовому ринку п’яту частину. Звісно стихія відбилася на галузі напівпровідників.
Elpida Memory. Фабрика єдиного в Японії виробника DRAM практично не постраждала, однак її підрозділ Akita Elpida через перебої в електропостачанні призупинив свою роботу
Freescale Semiconductor.  фабрика Tohoku Semiconductor в Сендаї (Sendai) Зупинила роботуп
Fujitsu. Більшість заводів витримало землетрус
Hitachi Group. Контролює більше 50% світового ринку анізотропного провідникового клею. Кілька заводів постраждали від стихії. Можливий дифіцит даного компоненту.
Renesas Electronics.  П’ять заводів по випуску напівпровідникових пластин й дві фабрики тимчасово закриті.

Коментарі

прийшло від

прийшло від поставщикiв

обращаю ваше внимание что сейчас ситуация форс-мажора, вендоры (не только Hitachi но и WD, Seagate) отменяют контрактные обязательства, отзывают ценовую поддержку. Исходя из этого, отгрузка по винтам будет происходить по ценам на момент отгрузки. Товар, который простоял несколько дней в резерве по ценам на момент резервирования не отгружается.

Когда ситуация изменится сообщу дополнительно, но ожидается огромный дефицит по жестким дискам для ПК минимум до конца 2-го квартала (судя по всему в 3-м квартале ситуация вряд ли изменится).

Русель, ну не підігрівай

Русель, ну не підігрівай паніку серед сарненських індіанців! Ти що, РАМом приторговуєш?))))) Дацюк.

Та ні! То для власних

Та ні! То для власних потреб;-)