skip to content

Громадські слухання в МБК «Залізничник»

Вчора, тобто в суботу 12 березня там був. Мер звітував за останній рік роботи міської ради. Виявляється на освітлення моєї рідної вулиці, Чернишевського тобто, минулого року були виділені кошти на освітлення! Оце так новина! Річ у тому, що жодної лампочки на всій вулиці не було і немає. Євтушок обіцяв розібратися і дати відповідь в понеділок на радіо, у передачі «Місто. Реалії та перспективи». Треба буде послухати.

Був на слуханнях і директор СЗМВ (те саме цинкування) Андрій Циганенко. Жодного питання йому про завод чи екологію поставлено не було. Запитували тільки про металеву конструкцію «сцени» котра на центральній площі. Вони її виготовили і грошей не взяли, благодійники такі от, а більш ніж 90 тисяч на будівництво пішло з бюджету. Але суть не в тому. Суть в тому, що жителям, як колись говорив бувший мер, шановній громаді, абсолютно «пофіг-нафіг» на власне здоров’я. А при наступному піднятті питання Циганенко матиме повне моральне право сказати, що окрема група людей штучно роздуває скандал і нагнітає обстановку. Мовляв я ж он був на слуханнях, і жодного питання до мене не було на тему фільтрів, зарплат, податків іт.д. Ну маємо, що маємо. І мій прогноз відносно побудови допоміжного приміщення песимістичний. А конкретніше – йому БУТИ! І 100 чоловік у місті котрі проти – звісно мало чим зможуть зарадити коли 28-ми тисячам – байдуже.

Поміж інших новин: побудова фонтану в центрі, на місті старого, котрий знесуть, реконструкція центру міста. А загалом рутина: калюжі, протікаючі дахи, освітлення іт.д. Людей було чимало, майже повен зал. Слухання тривали 2 години.

Фото немає, бо дізнався про подію за пару годин до початку. Оце думаю може купити хороший диктофон і стати самим оперативним інформатором про події у місті.  конкурентів на цьому поприщі поки що нуль. Згадати молодість і повернутися до «графоманства» ;-)

Коментарі

Тему ЗМВ поднимут на

Тему ЗМВ поднимут на следующие местные выборы.

Цілком можливо!

Цілком можливо!

Так, між іншим... Проходив

Так, між іншим...
Проходив сьогодні по Широкій біля Берізки - побачив, що місцями на дорозі вже такі ями, що видно історичну кам'яну бруківку

Та дорогі такі цієї весни,

Та дорогі такі цієї весни, гірших ніж після цтогорічної зими не можу пригадати.