skip to content

Гроші. Способи заробітку та цікаві факти.

Отримуються вони різними спосбами. Важко і не дуже, швидко, рутинно, часто і не дуже, є багато способів. Ось кілька цікавих!

Існує багатомільйонна індустрія по продажу внутрішніх ігрових грошей і предметів в багатокористувацьких он-лайн іграх за реальні гроші. Віртуальна валюта заробляється так званими “голд-фармерами,” для котрих ігри є звичайною, повсякденною роботою. Переважна більшість фармерів зайнята у Китаї — ще у 2005 році їх число оцінювалось більш ніж 100 000 чоловік. Факт, що в багатьох китайських тюрмах начальники й охоронці примушують ув’язнених грати в он-лайн ігри, отримуючи від цього незаконні доходи. Цікаво чи про игровые автоматы скалолаз вони чули щось?

Сподіваюсь, що ніхто з влади не прочитає наступне і не візьме на замітку таке “покращення.” Коли син римського імператора Веспасіана попрекнув його в тому, що він ввів податок на громадські вбиральні, імператор показав йому кошти, що поступили від цього податку й запитав чи пахнуть вони. Отримавши негативну відповідь, Веспесіан сказав: “Але вони від сечі.” Звідси й пішов вираз “Гроші не пахнуть.”

Історична справедливість восторжествувала! Саме це подумав, коли прочитав, що у 13 сторіччі на Русі грошовою одиницею була гривня. Вона в свою чергу ділилася на 4 частини, котрі називали “рублями.” Власне сучасний курс обміну валют є майже таким як і 8 сторіч назад!

Ну, а поки ви прочитали цей абзац, державний борг США збільшився більш ніж на 400 тисяч долларів ;-)

Коментарі

Як заробляють народні обранці

Як заробляють народні обранці у ВР, оце цікава тема!!!