skip to content

Кодекс поведінки в соціальних мережах.

Після внесення змін до податкового кодеску, у мене якась алергічна антипатія до слова «кодекс.»

Ну, а тепер власне про кодекс який виненсено в заголовок. Так от. Російським держслужбовцям та працівникам держорганізацій можуть прописати кодекс поведінки в соціальних мережах ;-) Відповідну ініціативу готується внести якийсь думський «цабе.»

За словами парламентаря «сприйняття вищих чиновників, губернаторів й топ –менеджерів держпідприємств – це інвестиції й навіть в деякій мірі питання національної безпеки.»

При цьому зауважує, що дана пропозиція це не закручування гайок.

Звісно такі ідеї відвідують голови російський, та й українських парламентарів після резонансних скандалів через вислови, фото, коментарі державних мужів у соцмережах.


Це звісно ж стосуватиметься і чиновника Російської Федерації Канокова Арсена Башировича
Хоча, як на мене, то це просто елементарні спроби приховати справжне «я» багатьох держслужбовців, котре не матиме успіху, а слугуватиме зайвим приводом аби вищому керівництву тримати, як мовиться, «в шорах,» маючи більше причин для звільнення, чи дисціплінарного стягнення.

Наприклад: зміна слово «міліція» на «поліція.» В данному випадку кращою чи професійнішою «міліцейська поліція» від цього не стане.

Водночас є причина створити купу нових «робочих місць» працівники яких моніторитимуть поведінку службовців і інтернеті. Таке собі віддалене (ідеальне) робоче місце для родичів керівництва.