skip to content

Користувацьке погодження. Бюрократична “галочка” чи приховані загрози. Закінчення.

Закінчення. Початок у попередньому пості.

Те, що ви купили – не ваше!

Наприклад ігри, музику, фільми куплені он-лайн.

В користувацькому погодженні, точніше в багатьох з них є пункти, у котрих говориться, що компанія зберігає за собою право змінювати призупиняти дію продукту чи контенту й навіть видаляти його на власний розсуд. Мова йде про видалення завантаженого вами файлу з вашого ж обладнання.

Ваш прилад можуть «вбити»

Наприклад «Нінтендо», дізнавшись що користувачі встановлюють її програми для піратського використовування ігр, випустила оновлення програм, котре «вбиває» систему після інсталяції. Тим часом вже і «Майкрософт» має намір просто забанити вихід в інтернет, якщо визначить, що в систему внесено якісь модифікації. Ви знайдете пункти, суть котрих зводитиметься до фрази «Ми можемо віддалено вбити ваш гаджет.» А якщо ви заробляли на нього як багато наших земляків роблячи ремонт офисов и отделка помещений в москве. М’яко кажучи буде печально після такого "сюрпризу."

Дозволяю шпигувати за собою.

Тут без коментарів. Так звані «ангели-охоронці» в нових автомобілях, «розумні» побілки, тощо.

Ну і насамкінець, даючи згоду користувача, ви майже завжди відмовляєтеся від свого права подати скаргу до суду.

По суті зала суду – це ігрове поле, де змагаємося ми, рядові громадяни й мільйонери, котрі, будь їх воля, пресували б нас 24 години на добу. От тому і вище згадувані мільйонери й примушують підписувати погодження, згідно якого ви відмовляєтеся від свого права подати на них до суду.

Впринципі ви можете звернутися до суду, суддя вислухає обидві сторони, одна з якої буде складатися з досвідчених юристів і адвокатів, а інша – всього лиш ви. Після чого вам тицьнуть ваше користувацьке погодження, де чорним по білому написано, що ви відмовляєтесь від будь-яких претензій.

Все це не обов’язково означає, що компанії вас пресуватимуть, вони лишень своїм погодженям гарантують собі юридично подібну можливість, тобто якщо раптом захочуть ;-)

Коментарі

постирав усі фотки!!!!!!!!!!

постирав усі фотки!!!!!!!!!!