skip to content

Короткі підсумки літа

Пройшло чомусь дуже швидко. Дуже-дуже. На жаль у зв’язку з ремонтом помешкання довелося відкласти поїздку до моря та купівлю нової дзеркалки ;-( Багато людей мені теж сказали про високу «швидкість» цього літа.

Отож власне підсумки, чи мабуть правильніше «оглядаючись назад».

Книга літа: «Гроші» Еміля Золя, взагалі до свого сорому зізнаюся, що тільки недавно відкрив для себе Золя. Мені цікавий такий стиль, чимось схожий на Драйзера та Бальзака. Взагалі читав мало, в основному перечитував «куски» з раніше вподобаного.

Фільми літа: «Форест Гамп»- нарешті і я його переглянув ;-); «99 франків» - хотів прочитати книгу, однак фільм встиг раніше побачити, отож читати вже не в кайф; «Соціальна мережа» - скорше фільм-розчарування у романтичному ореолі довкола «Фейсбуку»; «Піраммміда», «Спір» (The Bet) – теж запам’яталися. Ніяк не можу дочекатися, доки вийде «Справжній рок-н-рольщик» Гая Річчі.

Музика літа: Відкрив для себе «Антитіла» ;-)

Пиво літа: Пригостив товариш пиво якоїсь Бельгійської марки. Зроблено саме в Бельгії, а не в Україні за «оригінальною» рецептурою 

Вино літа: Забув ;-( 90 гривень за пляшку. Може річ і не у вині була, а в атмосфері ;-)

Гра літа: Каюсь, але грішу час від часу в «Світ танків». До вподоби грати середніми танками, «німцями». Маю в гаражі ВК 3006 (Н) та першу «Пантерку», а також хочу викупити «Леопарда» котрого продав, бо не вистачало на «Пантеру». Було б непогано набити грошенят на королівського тигра, досвід на нього вже є ;-)

Напряг літа: Ремонт. Є ремонту початок, нема ремонту кінця 

Емоції літа: Ну тут вже дозволю собі … … ні, нічого не писатиму, то особисте ;-) на категорії «удача» та «розчарування» теж табу!

Фото літа: До цієї теми повернуся, треба переглянути папки з тими самими фото.

Варто було б згадати чого не встиг зробити через банальні лінощі. Наприклад кілька своїх сайтів до «розуму» довести але ж хочеться «все і зразу», а у цій справі так не виходить ;-) Ну все, не буду перераховувати всі свої недоліки ;-)


Постовий Аби оцінити переваги й недоліки ведення бізнесу на заході України, можна снять офис в донецке й через певний час зробити відповідні висновки.

Коментарі

Цікаво почитати було, 2 роки

Цікаво почитати було, 2 роки пройшло!

Ти книгу про своє життя чи

Ти книгу про своє життя чи просто свої роздуми не думав написати? Було б цікаво.

Дякую за комплімент, однак

Дякую за комплімент, однак цікавого у моєму житті було не так уже і багато аби описувати. Думаю найцікавіше попереду ;-)

Всеодно про книгу

Всеодно про книгу задумайся))) я вважаю, вийшло б не погано...)

Колись було розпочав писати

Колись було розпочав писати ;-) http://holost.su/kniga-o-holostyake