skip to content

Квартири в Сарнах

Продовжую розвивати раніше підняту тему про що написати у блозі й сьогодні напишу проте, що мені не дуже цікаво. Вирішив все таки торкнутися сарненської теми, а саме помешкання у багатоквартирних будинках у нашому місті, зокрема ціни на них.

Можливо тому, що прожив 92% життя у будинку але перспектива мешкати в багатоповерхівці мене чомусь не приваблює.
Мінуси. Сусіди: тут або пощастить, або не дуже. У другому випадку можливі малоприємні моменти як загажений під’їзд, затоплення з верхнього поверху, музика чи інші шуми за стінами. Запахи сусідських кухонь, щоденне піднімання-опускання на вехні поверхи... А ще неможливість організувати пікніки-шашлики на власному подвір’ї. Всі ці фактори змушують скептично ставитися до життя у багатоповерхівках.

Щоправда бувають і вийнятики на кшталт квартир з покращеним плануванням, класними сусідами, охайним під’їздом та подвір’ям. Ну, а що стосується вартості проживання, оплати за газ, тепло інше, то мештати в квартирі гадаю, значно дешевше, так як потрібно брати до уваги, що приватний будинок, це ще й поточні ремонти, фарбування, стріха, огорожа. Та й у зручних помешканнях так приємно дивитисясмотреть онлайн Трансформеры. Месть падших через інтернет

Якщо хто не пробував мешкати у багатоквартирних будинках, й вагається між вибором, може спробувати пожити деякий час вийнявши скористувавшись,зокрема сервісом посуточно квартиры в киеве.

Поділитеся враженнями.

Так от вийшло написати на нецікаву ;-) тему.

Коментарі

Встречный вопрос, а как часто

Встречный вопрос, а как часто ты организовываешь "пікніки-шашлики на власному подвір’ї" ?
Сейчас живу на пятом этаже :) даже прикольно разминаться поднимаясь-опускаясь, при моей-то сидячей работе. А соседи - они везде соседи, что в подъезде и на улице. И неизвестно что лучше иметь, соседа алкоголика в подъезде или цыганский табор в соседнем доме.

В середньому раз на

В середньому раз на місяць.
Циган і алкоголіків по сусідству немає.