skip to content

Легкий Львівський понеділок.

Традиційний понеділковий розважальний  пост.  А оскільки у Львові то і анекдоти мають бути львівськими ;-)
 
Львівський магазин. Забігає захеканий турист і просить пляшку мінералки. Продавець, така поважна галицька пані, дає пляшку з водою і здачу.
- Спасибо – каже вдячний покупець.
У відповідь продавщиця: «Спасібо» жителям Донбаса, а мені дякую.
 
Погожий львівський ранок. Вийшла бабця на базарчик, скупитися, побалакати. Раптом від будинку відривається балкон і падає на туриста-зіваку, що саме милувався архітектурними особливостями міста.
Звісно з’являються медики, міліція, зіваки. Бабця  підбігає й кричить. От кляті більшовики, балконів поназводили, пор’ядній людині пройти нема змоги…
Міліціянт дістав документи пострадалого чолов’яги й каже:
- Годі бабцю лемент зчиняти, то москаль був…
- Ото вже понаїхало клятих москалів. Навіть балкону впасти ніде!

Окраїна Львову, в ліску силять два куми, метрів за 300 будинки мікрорайону Сихів. Сидять солідно. З горілочкою, закусочкою, говорять звісно про кобіт і про політику.
З боку поля сусіднього села, вилітає кукурузник що кропив якісь сільськогосподарські культури, й невпевнено, хиляючтсь з боку в бік, втрачаючи висоту, врізається в крайній будинок, зриває один балкон, й з тріском падає на клумбу під будинком...
Один з кумів дивиться на іншого не змінюючи виразу обличчя:
Куме ви то бачили?
Інший кум, також зберігаючи повний спокій.
Бачив...
Що скажете?
Ну, а що сказати? Яка держава — такий і теракт...

.
 
 
 
А взагалі ж помічаю, що завсім мала частка почутих веселих історій лишається у пам’яті. Ті, що публікую на блозі, чомусь запам’ятовуватимуться. Треба скласти підбірку «класичних» для себе навіть.
 
П.С. Звісно трохи збився з графіку через поїздку до Львову. Власне для таких випадків потрібно мати запас публікацій, а його в мене немає. Про інтернет форум напишу і викладу фото вже як у Сарни доберуся.
 


Постовий: Ну, а коли анекдоти набридають, можна розважитись на сайте игры алладин, згадати Денді і перші пострадянські роки.