skip to content

Літо – це маленьке життя.

В оригіналі: «Лето – это маленькая жизнь» - співається в якійсь пісні.

Як же швидко летить час! Вже за кілька днів екватор першого місяця літа, а згодом і екватор року.

Замість того аби працювати «вбив» трохи часу переглядом всіляких попсових фільмів. Сподобався фільм «Спор» (The bet) 2006 року, а також легка комедія «Кохання за правилами і без». Дивно, але колись мене мало цікавило відео такого штибу. ;-) Сподобалася «підводка» на початку фільму: «Как приятно и необременительно наслаждатся романом с молоденькой женщиной. Как скоротечен тот период жизни когда действие происходит само собой… Волшебный возраст когда женщины способны пленить любого мужчину в любом месте земного шара…»

Помітив останнім часом за собою, що стаю сентиментальним. ;-)

Все частіше починаю подумувати про Форекс. Колись в мене непогано виходило на учбовому рахунку. Користувався при цьому виключно фундаментальним аналізом. На освоєння технічного не вистачило часу, точніше ліньки було. Знаю, що гра на навчальному і реальному рахунках, це діаметрально протилежні речі, однак… Може порадите брокера, бо я вже як мовиться давно не в темі і взагалі цікавить ваша думка щодо цього.

Маю нагоду змотатися на недільку відпочити поблизу Одеси, однак не поїду. Робота + ремонт на даному етапі насамперед. Якщо вдасться (і залишаться вільні кошти) то хотілося б побувати в Криму у вересні. Поживемо-побачимо.

Що ж стосується ремонту , зокрема питання душова кабіна чи ванна то мабуть все таки зупинюся на ванній. Наслухався чимало «страшилок» про те, що душові течуть, незручні іт.д. Ніколи б не подумав, що питання цін на цемент, плитку, роботу, опалення, котли, батареї, септики, стяжки, черепицю мене цікавитиме настільки ;-) однак не святі горшки ліплять. Все буде рок-н-ремонт!

Ну от такий «шматок» з останього періоду мого життя;-)

Коментарі

@ruspetrushko Що до Форекс, я

@ruspetrushko Що до Форекс, я б не покладав такі великі надії. Коли ставишь реальні гроші, зовсім все інакше, ніж на учбовому рахунку. Мій товариш цілий рік вивчав виграшні комбінації,аналіз, та тільки вже 400 баксів збитків.
А на поради брокера не слід розраховувати.(@levitprog)

До Форексу потрібно ставитись

До Форексу потрібно ставитись не як до розваги, а як до систематичної та кропіткої праці. Крім того, необхідна жорстка дисципліна та чітке дотримання обраної стратегії. Шарових грошей не буває навіть в Інтернеті...

Мені іноді здається, що скоро

Мені іноді здається, що скоро Форекс виявиться мильною бульбашкою. Аж занадто сильно його почали піарити

Більшість ділінгових компаній

Більшість ділінгових компаній - це так звані "кухні". Для серйозної роботи потрібно обирати серйозну компанію. Їх одиниці, але вони є...