skip to content

Lviv iCamp 2011 - цікаво, корисно, потрібно!

Хоча і з запізненням, однак вирішив коротенько описати одну з цілей приїзду до Львову, а саме Lviv iCamp 2011, котрий відбувся 8 жовтня. Подію котра є найбільшою ІТ-конференцією на Західній Україні відвідало понад 500 людей.

Цього разу форум відбувся в 7 потоків (минулого разу було 4) тому не вдалося побувати на всіх цікавих доповідях, довелося вибирати між кращими з кращих ;-)Ну,а доповіді котрі не зміг почути, перегляну на відео.

До уваги коротенький фотозвіт
korpus
Конференція проходила в корпусі філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету (УКУ). Окремо зауважу, там є все для комфортного навчання. Шикарні аудиторії, обладнанні для сучасної технікою (проектори, вай-фай) навіть такі речі як ліфти та туалети для інвалідів. У яких навчальних закладах є подібні речі?

korp
korp
sinkova
Та сама Ганна Сінькова (Лисиця), що смажила яєшню на вічному вогні. Голова мистецького об’єднання Братство святого Луки. Виступила з доповіддю “Інтернет-стьоб як засіб громадського впливу”
vintoniv
Роман Вінтонів. Той самий журналіст, що прийшов кінці 2010-го в цирк, котрий у нас зветься Верховною радою в костюмі зайця. :-) Тема його доповіді “Громадський активізм і офіційна журналістика” .
rabtsev
Цікаво було послухати Алекса Рябцева котрий розповідав про Інтернет як інструмент контролю за владою. Хочу ще побачити його доповідь про приховані можливості Друпалу.

bilozerska
Олена білозерська встигає знімати на відео, фотографувати, оперативно писати у власний блог. На жаль був відсутнім під час ї виступу, подивлюся на відео.

orobets
Депутат ВР, блоггер, Леся Оробець. Як і минулого разу її доповідь була на висоті! Вміє тримати аудиторію.

дошка
А ще я виграв подарунок чашку з логотипом лаболаторії Касперського. Та безкоштовна дали “штукенцію” завдяки якій можна знімати чи переводити кошти з кредитних карток за допомогою айпода, чи ноут/нетбука. Детальніше розберуся то напишу. Ну і звісно купа всіляких бонусів та промокодів.

На жаль не вдалося побувати на афтепаті в нічному клубі “Метро”, кажуть було круто.

Головний же результат подібних міроприємств — нові думки, ідеї. А вони є! Поступово
втілюватиму їх в життя.


Постовий: Аби не добиратися поїздочком на такі заходи, можна купити ниссан с пробегом й незалежно від розкладу поїздів бути де хочеться.

ДолученняРозмір
uku1.jpg35.6 КБ
uku2.jpg36.98 КБ
uku3.jpg31.25 КБ
uku4.jpg17.53 КБ
uku5.jpg22.9 КБ
uku6.jpg17.11 КБ
uku7.jpg20.12 КБ
uku8.jpg14.17 КБ
uku9.jpg35.02 КБ

Коментарі

Молодець

Молодець