skip to content

Мегапопулярний Дзідзьо в Костополі.

Виступав минулої п’ятниці в місцевому клубі «ДБК.» Теж був з друзями. Дзідзьо – супер. ДБК гостинний. Дівчат гарних клубі… ну точно не менше ніж в сарненському Адреналіні наприклад ;-) (Це не тільки мої суб’єктивні враження ;-) )

Казали місцеві, що такої кількості народу в ДБК ще не пам’ятають щоб було. Ціна входу 50 грн. Охорона ніби проФФесор приїхати має в клуб. З металошукачами, перевіркою кишень і все таке. Одна дівчина була одягнута в спортивний костюм – відмовилися принципово впускати. Вихід зі становища – зняла кофту й одягнула штани навиворіт ;-) Впустили.

Великий мінус закладу - всього одна барна стійка. Відповідно черги великі, чекати довго потрібно. Звук – світло нормальні. Власне я не великий спец у цьому, але знайомі що шарять казали, що якась «середина» не дуже. Ціни невисокі, пиво по 9 грн., напої а-ля лід-горілка-сік у великому стакані – 16 грн. «Аура» у клубі сподобалась, нема/небуло агресивно налаштованих «тіпакрутих,» криків, так званих «розборок», на вулиці теж не помітив. Ну і ще раз наголошу на великій кількості мегакльових дівчат ;-)

В будь-якому випадку, при нагоді поїхати туди ще - не відмовлюсь. Шкода тільки дізналися запізно, можна було б дати оголошення на "Сарни он-лайн" і поїхати не семеро, а великою компанією. Однак сарненчан ми там все одно зустріли немало.

Якщо порівнювати «ДБК» з нашим «Адреналіном» про що часто сперечаються, то як на мене то «Адреналін» об’єктивно краще… По перше - більше місця в рази, три барні стійки, столики, диванчики, кальяни. Втім, сильним "плюсом" «ДБК» є сцена, завдяки якій можна проводити згадані концерти

Що стосується виступу мегапопулярного Дзідзьо, котрий розпочався опівночі й тривав біля години, то тут все супер! Одним словом мегапопулярний! Сподобалось все. Товариш знімав трохи на відео, викладу у вівторок на блог.

Наостанок ще сфотографували нас біля Каділлака (того самого!) обіцяли викласти в контакт, поки, що не знайшов.

Що ще? Ну ,п’ятниця вдалася! Ага, дякуємо організаторам приїзду Дзідзьо! А, а Дзідзьо, Лесику, та Юліку – мегареспект.

афіша