skip to content

Мітинг

Мітинг

Один з мітингів. Фото зроблене до 1980 року.

Коментарі

На портреті голова КДБ СРСР

На портреті голова КДБ СРСР тов. Андропов Ю.В. Знаний в народі як "більше трьох не збиратися"... ~:)

Я і не знав що це він автор

Я і не знав що це він автор цього вислову! А від чого це пішло?

Коли він, голова КДБ СРСР

Коли він, голова КДБ СРСР, став генсеком КПРС та, відповідно, керівником держави - заборонив громадянам збиратися у групи більше трьох чоловік. Якщо збиралося більше - підходив міліціонерв та робив зауваження "більше трьох не збиратись".

Ми на дискотеку ходили, зазвичай, компанією з пяти-шести чоловік. Так приходилось розбиватись на групки й шли по різні боки вулиці. Але було з того весело... ~:)

Черговий дурний указ. Ну цей

Черговий дурний указ. Ну цей хоч не умудрився виноградники вирубувати. А в яких це роках було нагадай.

1982—1984 В некоторых городах

1982—1984

В некоторых городах СССР силовые органы стали применять меры, жёсткость которых в 1980-е годы населению показалась необычной. Например, в Ленинграде в рабочее время стали проводиться милицейские облавы в кинотеатрах, крупных универмагах и других местах скопления людей, во время которых тотально проверялись документы с целью выявить прогульщиков работы. Твёрдость проверок была такова, что в некоторые из них попадали прогуливающие уроки школьники, решившие посетить полуденный сеанс кино. Через несколько дней на имя директора школы приходило официальное письмо из силовых органов, докладывавшее о поимке прогульщиков с указанием фамилий.

Таке відбувалося й у нас... ~:)