skip to content

Мій блог. Квартальний звіт.

Термін звісно маленький однак переглянути інформацію Гугля аналітик цікаво. Отже: за менш ніж 3 місяці блог відвідало майже 4 тисячі «унікальних відвідувачів» 13 000 сторінок було переглянуто.

Джерела заходів 40% - пошукові системи (гугл – 80%), 40% - реферали (інші сайти на яких є посилання на мій блог), 20% - прямі заходи.

Найбільше переходів з пошукових систем - звісно на «місячну тематику» . Цікаво було зауважити, що багато шукають інформацію про «Північ центр». За ключовими словами «фото голих дівок в бані» та «анекдоти про кума» чимало заходів на експериментальний пост «Спеціально для мого кума В.»

Вирішив дещо змінювати стратегію викладання матеріалів. Як правило, написати 2 продуманих «якісних» поста на добу, вдається не часто, а щоб цікаво викласти про «один день з життя» натхнення є не завжди. Кількість заходів під час приближення місяця звісно надихають, однак «оптімізувати» блог під такі випадкові події, не хочу і не буду. Для цього маю п’ять інших доменів, аби тільки було бажання й час на них.