skip to content

Моєму підприємництву три роки! Закінчення

Заголовок який двоякий вийшов.

Початок тут

Отож принтер справно працював і файно друкував. Ця ідилія була до тих пір, доки оригінальна фарба в картриджі не закінчилася і я власноруч заправив його... Після цієї маніпуляції люди при друці почали виходити ну чисто метисами! Чоловіки — Чунгачгуками, а жінки індіанками племені Сіу, Кроу, Наваху, чи які там ще були племена червонолицих. І ніякі маніпуляції й “танці з бубнами” справі зарадити не могли. Ну нічого, я пішов вже протоптаною доріжкою, і знову позичив грошей вже в третього товариша (поки що він ще мені не кум) ;-) на новий принтер! Епсон 270 з СНПЧ досі справно працює, а відпрацьоване чорнило вже рахується літрами. Власне колись я окремий пост напишу про надійність принтерів марки Епсон.

Ну і на цьому перші кроки, котрі іноді бувають найважчими закінчуються. За кілька місяців доллар став по 10 гривень. Борги котрі я брав у гривнях, половину встиг віддати до початку девальвації. Іншу половину віддав вже коли долару дозволили вчергове “дельванути” нашу гривню, однак без поправок на курс. Позичив коли бакс був по 5 — віддав коли став по 8. Справжні друзі лишаються справжніми незалежно від курсу будь-яких валют.

Перед самим ривком, точніше коли доллар почав зростати ще встиг купити лазерний принтер і різак для паперу, однак то вже рутина і буденність. Перші кроки я вже описав. Далі вже справа техніки. Потім була ще газета “Слово Сарн”, однак випуск першого номеру вже був більше рутиною, не було того захвату котрий був при підготовці “Всі Сарни”. Як писав Байрон (він, якщо не помиляюсь) “Но кто имел дуелей больше двух, тот потеряет утонченный слух”...

Все ще попереду! Чомусь вірю, що це ще не старт, це тільки підхід до лінії старту.

Хочете знати чому я залишився в «непереважній меншості» і не “закрив” підприємництво? Наполегливіть! Ось 90% того, що зебезпечило місце у вищезгаданих рядах. От і все. Лишається ще побороти лінь ;-) Або записати її в союзники!

Вручили на день молоді

Коментарі

Ви дуже цікаво пишете на

Ви дуже цікаво пишете на своєму блозі! Якогось дня зайшов і вийшов через пару годин! Вітаю зі святом. Успіхів вам на ниві підприємницта!

Дякую! У вересні нові пости

Дякую! У вересні нові пости будуть щоденно.