skip to content

Мотобол в Дубровиці. Яскраве видовище, а за наших прикро.

Вчора пощастило побувати на мотоболі у Дубровиці. Поступово відроджується цей вид спорту, після паузи у 30 років. Показовий матч між українськими та білоруськими командами. Мотобольний клуб «Лунінець» володар Кубка Білорусі з мотоболу (2011 рік) й клуб «Поділля» (м. Кам’янець-Подільський). А сьогодні, у неділю тобто, у Володимирці пройшов Міжнародний турнір з мотоболу на Кубок Василя Коростеля. На жаль до Володимирця поїхати не вдалося.

Видовище дійсно захоплююче й цікаве, не зрівняти емоції від перегляду по телевізору й безпосередньо у кількох метрах від поля. Запах диму й трави, рев двигунів, емоції глядачів, тут словами важко описати. Однак, на першому плані з перших хвилин стало «За державу прикро...»

Білоруська техніка (мотоцикли) була в рази кращою за «апарати» українців. Мотоцикли з двигунами водного охолодження, новенькою шипованою гумою, заводяться від натискання кнопки стартера. Вартість одного біля семи тисяч євро.

Інша річ техніка українських мотоболістів. Двигуни певно ще з минулого сторіччя з повітряним охолодженням, не сама найкраща гума. Неодноразово двигуни просто глохли посеред гри, й спортсменам іноді доводилося просити допомоги в глядачів, щоб завести, як мовиться, «з товкача.»

Так зрозумів, що держава не балує український мотобол, й техніка утримується власним коштом та ентузіазмом спортсменів.

Звісно, за таких умов перемогу могло гарантувати тільки чудо. Власне чуда не трапилося, й білоруси перемогли з рахунком 3 : 1. Але ще раз наголошу, якби нашим гравцям такі мотоцикли, то великі шанси, що перемога була б за нами, бо показували і на тій техніці класну гру. Особливо було прикро, коли переваги були очевидні, наприклад неможливість реалізовувати моменти по тій простій причині, що елементарно програвали у швидкості.

А ще в інтернеті знайшов інформацію, що утримання мотобольної команди у у Білорусі на сезон обходиться у 80 тисяч євро. От вам і диктатор Лукашенко.

Щодо Дубровиці, прогулялися центром, то місто сподобалося. Чисто, й дуже багато зелені. Костел великий є, правда зовні він не дуже, потрібно реставрувати. Люди привітні, на лавках у скверах багато молоді, не шумлять, пива не п’ють, не лаються. При нагоді хочеться побувати ще.

За фото (завтра завантажу, шнур забув) вибачайте, мобільним знімки робив, спонтанна вийшла поїздка, а акумулятор у фотоапараті був розряджений. Відео вже хтось виклав ютуб. Ось посилання на нього.Крім того, є цікава публікація на дану тему на сайті «Полісся нет.»
мотобол у дубровиці

ДолученняРозмір
motobol_cb.jpg26.34 КБ

Коментарі

Дійсно це супер видовище.

Дійсно це супер видовище. Шкода шо мотоцикли у нас гірші.