skip to content

Може щось дадуть?..

Політика знову мене зацікавила. Точніше вона мені було цікавою завжди, останнім часом прийняв рішення, впритул наблизитись до неї, звідси, контактую безпосередньо як з рядовими членами різних політичних партій, так і з потенційними кандидатами на вступ.

Головне питання, відсотків так 80, з приводу, чому вступили в певну партію, чи збираєтеся влитися в ряди звучить так: «Може щось дадуть?».

Ну хоч щось дайте, якщо не просто за те, що маю партквиток, то хоча б перед виборами… Дайте хоч щось! Гроші, банальна гречка, а може навіть ділянку землі! Є і такі котрі вірять, що через пів року після отримання партбілета, отримають ділянку землі. Очікують навіть на поздравления с днем рождения і подарунків у цей день.

Прямо кажучи, людям, переважній більшості точніше, байдуже під якими партійними знаменами стояти, я не помилився у виборі слова «стояти.» Ті  хто вступає до лав партії працювати, тобто прагне внести хоч яку посильну ношу у покращення життя якщо не своє, то принаймні дітей чи внуків, питання «Що дадуть» не задає.

 Чому так? Варіантів відповіді може бути два. Перший: Люди абсолютно, стовідсотково, перестали вірити, що політичні сили змагаються за місця у радах різних рівнів, задля того аби працювати не тільки на своє благо (звучить паршиво, але будьмо реалістами), а й задля того щоби зробити життя «маленького українця» кращим.

Варіант другий: /продовження читайте завтра/

Коментарі

"Ми стали аморальним

"Ми стали аморальним суспільством, в якому нормою є присутність у керівництві аморальних політиків" - Андрій Курков, письменник