skip to content

Може щось дадуть?.. (закінчення)

Закінчення. Початок у попередньому пості

Варіант другий: а він відсутній! (!!!)Щойно дійшов такого висновку! Люди не вірять. А чому так? Так було від початку незалежності? Невже від початку ніхто ні у що не вірив? Однак результати референдуму свідчать про протилежне?

Виходить обманювали політикани людей. Багаторазово при чому. Звідси і «політичний атеїзм» То ж чи варто звинувачувати людей у тому, що політика їх цікавить виключно з одного боку, котрий можна описати трьома словами, а саме «Може щось дадуть?».

Ні! В жодному разі НІ! Моя порада величезній армії партійців різного кольору, і різних політичних течій. Якщо вам глибоко по барабану, і не вірите ви жодним політикам, а у вас є всі підстави їм не вірити – БЕРІТЬ! Беріть гречку, гроші, продукти, що б не давали – беріть! Навіть політичну макулатуру беріть, знадобиться при розтоплюванні грубок, чи просто ковбасу буде на чому порізати. Стимулювання випуску паперової пропаганди, це інвестиції відсотків 15-20 – ці кошти підуть до українських підприємців, поліграфістів, тощо. Решта 80 відсотків, папір, фарба, друкуючі пристрої – іноземного виробництва. Принаймні 20% залишиться в Україні. А так у офшори підуть всі 100%.


В цей час сотні нових веб сайтів створюватимуться, кращі СЕОшники ламатимуть голову над тим как составить семантическое ядро аби заволодіти більшою увагою потенційних виборців.
Але… Голосуйте за тих, кого підказує інтуіція, совість, шосте відчуття, як хочете називайте. Голосуйте за нові обличчя, старим була нагода 20 років довести хоч щось. Банальний заклик, однак старі політикани, точніше бізнес-групи котрі звуться політичними партіями, вже і словом і ділом довели, чиї інтереси вони обслуговують. 97% українців у сферу цих інтересів не входять. Або ж входять як дешева робоча сила.

Якщо ж бажання прийти на дільницю не зникне, голосуйте за нових політиків, гадаю, вони вже усвідомили, що ми всі в одному човні. Раптом щось і дадуть ;-)