skip to content

Написати про те, що цікаво

Як і обіцяв в попередньому посту, сьогодні пишу про те що подобається. Починаю писати неохоче, твіттер, точніше твіпли так і спонукають «пощебетати» ще зовсім «трохи» .

Отже. Подобається чи цікавить, багато чого, сьогодні зупинюсь на медійній темі. Хоча… ніби нічого такого радикально нового і не відбулося. Руперт Мердок вперто продовжує хотіти бабла зі своїх електронних видань, а також продав колись дуже популярну соціальну мережу MySpace за 35 мільйонів вічнозелених баксюків. Купив він її у 2005 за 580 тисяч. Дідугану з Австралії вже за 80 перевалило, а енергії аж пре! Раджу почитати біографію.

Якщо ж ближче, до нашої багатостраждальної України, то перестала виходити в світ паперова версія «Газети по київські». До цього вона виходила вісім років. Незнаю чому довкола цього піднявся такий шум. Закономірне явище – поступове відходження паперових версій. Окрім того це приватна власність. А щось там кричати про демократію, чи свободу слова ;-) не в наш час і не в нашій країні.

І ще цікавий заголовок прочитав на тематичному сайті: «Майже третина телеглядачів перемикають канал при початку реклами». Для мене це якось дико. Сам телевізор дивлюсь дуже рідко, як правило новини, однак… факт того, що дві третини не перемикають канал?! Невже вони терпляче чекають закінчення рекламного блоку, котрий може тривати 10 хвилин?

А ще сьогодні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення прийняла рішення про видачу ліцензії на супутникове мовлення ТОВ «Банківське телебачення». Іншими словами хочуть створити телеканал «Банк-TV» , щось на зразок «Блумберга» (Фінансови новини, аналітика іт.д )котрий стане власністю Нацбанку. Чомусь думаю, що з часом він стане нерентабельним і «жирну» пачку акцій скинуть якійсь зацікавленій персоні ;-) Між іншим 10 лямів гривень як основу статутного капіталу вже внесли.

От так якось вийшло. Трохи хаотично. Можна назвати «те, що запам’яталося за три дні» у цій темі. Завтра «наклацаю» про щось нецікаве ;-)