skip to content

Написати про те, що турбує

Така тема сьогоднішнього посту згідно плану-анонсу від 29 червня.

«Ну что тебя может беспокоить? То что денег нет? Так у меня их тоже нет!» - таку фразу почув від лікаря під час проходженя медичкої комісії у воєнкоматі. Давненько це було, дивно, чомусь пригадалося.

Ото понаписував на свою голову, а тепер розхльобувати мушу ;-) Якась ніби тема, що спонукає привідкрити двері до свого «ЕГО»

Якщо відверто, то мабуть я щаслива людина, бо чогось такого, що б аж так сильно турбувало, заважало спати і ясно мислити немає. Так дрібні рутинні проблеми і проблемки. Навіть не турботи, а клопоти.

Найголовніше завдання на цей момент, як уже писав закінчити ремонт в будинку (лишилося найдорожче - ванна) й перебратися мешкати окремо від батьків. Що ще? Є ще звісно деякі особисті моменти ;-) але відкривати ширше двері не хочу ;-)

У більш загальний масштабах – турбує, що криза в Україні затягнеться на кілька п’ятирічок, що екологія щороку ставатиме бруднішою, що заробляти більше ставатиме складніше, що породожчає втричі газ й електрика…

Якась ця тема виявилася складнішою за дві попередніх: що цікаво , та що не цікаво . Такий собі самоаналіз маленький. Звісно можна було б написати якийсь окремий епізод. Наприклад турбує як заробляти 1000 гривень в інтернеті, та що для цього робиться. Чи про проблеми вибору а заодно і запитатися поради. Але вийшло так.

Ну все. Закінчення. Пункт третій «зобов’язань» я виконав і розповів як це зробити. Чекаю на пости у ваших блогах ;-)