skip to content

Не часта ласка – дорожче цінується

Рецепт як отримати любов людей будучи при владі.

Все дуже просто! Недаремно все просте – геніальне. Верховна Рада голосує за дурний закон. Це їм не тяжко, депутати звикли такі речі робити регулярно. А потім відміняють його! І людина з ініціативи котрої було це відмінено (про те, що з її ініціативи було це затверджено вже не згадується) отримує порцію народної любові за це.
Наприклад: Декларація з податку на доходи фізичних осіб. За невчасну її здачу грозили штрафи (170 - 500 гривень). Було потрачено мільйони «людино-годин» в чергах, багато прокльонів звучало в адресу «команди реформаторів»(А чого їх сварити? Вибрали – сьорбайте! Реальне покращення їх життя настало ще вчора), а сьгодні він каже, що нікого не штрафуватимуть за те, що не встиг. Ура! Є таки справедливість на світі! Респект йому і уважуха! Почув простого підприємця. Все ж таки є там люди, що думають про нас. Ну як не проголосувати за нього на наступних виборах?!

Це щось на зразок, навіть я б сказав більше - точне пояснення того, чому сім’ї у котрих чоловік принижує, чи навіть б’є дружину, відносно рідко розлучаються. Психологи роз’яснюють чому так є: нечаста ласка – дорожче цінується. Думаю, що влада бере це собі на озброєння!

П.С. А з іншого боку шкода, що відмінять цю постанову! Дуже прикро але вони вирішили послабити хватку. Цікаво чому? Точно не злякалися ніяких революцій, бо ж робити їх нема кому, є тільки кому користуватися. Яка то була, місцями, прекрасна картина: східні області України, підприємці стоять в чергах по 6 годин. Палкі дискусії, обговорення податкового ярма (кодексу), це не в твіттері кидати посилання чи лайкати у фейсбуці. Серед них були ті (на сході переважна більшість) хто повірив обіцянкам про реальне покращання життя «вже сьогодні» і про те, що Віктор Федорович почує кожного. Неймовірно цікаво було б почути їх монологи.