skip to content

Небезпечно. Влада вирішила взятися за блоггерів.

Зрештою вони усвідомили, що інтернет це не кишенькові ЗМІ, правда тут розповсюджується швидко й неконтрольовано, отож потрібно і в цій галузі «затягнути гайки.»

Річ в тім, що у Верховній Раді підготовлено законопроект, котрий прирівнюватиме блоггерів до журналістів. Отже і відповідальність блогерів за поширену інформацію буде така ж, як і в журналістів. Все це подається під соусом того, що немає довіри до інтернету по тій причині, що першоджерела ніде не зареєстровані. Так от піклуються аби народ отримував «правильну» інфу. Звісно в нашій державі є право та як каже відома блоггерка Олена Білозерська: «є право але діє ЛІВО…»

Більш того вже з 10-го травня всі інтернет-журналісти та блоггери прирівняні у правах до звичайних журналістів. Може команда професіоналів такими темпами протягнула цю «рацуху», аби встигнути до 14 травня, тобто день на який заплановано всеукраїнську акцію «День гніву» аби спробувати впливати на інформаційні потоки в інтернеті.

Пора студіювати юридичну літературу ;-(

Коментарі

На замітку - Закон "Про

На замітку - Закон "Про доступ до публічної інформації": 10 речей, корисних для кожного _http://www.pravda.com.ua/columns/2011/05/10/6179197/

Вас вітає Володимир Ящук з

Вас вітає Володимир Ящук з Радивилова. Файно осмислюєте факти

Так тут нічого і осмислювати

Так тут нічого і осмислювати пане Володимире. Все ясно "чіткіше чіткого" як любив говорити наш спільний знайомий Василь Абрамчук.

було б не погано якщо тут

було б не погано якщо тут були написані права журналістів (хоча б коротка версія)

У нашій державі "права"

У нашій державі "права" журналістів звісно є, однак... Їх дотримання то вже інше питання. Знаєш хто у нас ворог преси номер 1?

якщо не помиляюсь - Янукович

якщо не помиляюсь - Янукович В.

Не помиляєшся

Не помиляєшся