skip to content

Нова стратегія в твіттері

Вирішив наростити «твіттерну масу».

Наштовхнуло на думку спілкування з @Readandlook Якось непомітно почав переписуватися з ним, вирішив переглянути БІО, а у нього… понад 75 000 фолловерів! І при цьому він відповів на кожен (!) мій реплай! Запитую як так вдається? Каже, що стратегія проста – твіттить і відповідає на реплаї.

Отож, спробую робити це наступним чином. Зафолловлю друзів найбільш активних і цікавих твіплів, почекаю тижня 2-3, подивлюся, що вони собою являють, може взагалі «мертві душі», а може спаммери, чи просто нецікаві особистості. Ну і почну проводити «м’який френдоцид»

Твіттер мені потрібен для пропагування своїх проектів в неті (поки що це тільки мій блог , але згодом не виключено, що ще 2-3 добавиться), отримання найсвіжішої актуальної інфи, а також для спілкування з цікавими людьми. На перших порах цей сервіс мікроблогів був для мене якимось малозрозумілим і ще менш цікавим, однак зараз часу на нього витрачаю більше, і роблю це з задоволенням.

Коментарі

Стратегія виявилася не надто

Стратегія виявилася не надто вдалою. Було проведено кілька "френдоцидів". Твіттером останнім часом дуже рідко користуюся, Фейсбук на даний момент "рулить"