skip to content

Ну от я і у Львові

Ну от я і у Львові. Поїзд завдяки «Євро 2012» запізнився більш ніж на годину. Лаштували залізничну колію під якісь швидкісні маршрути ;-( Симпатичної попутчиці не було, натомість якийсь балакучий залізничник, все розповідав, що після нового року Укрзалізницю «пустять з молотка». Личаківську вулицю перекопали, так що в маршрутці теж довелося протрястися трохи часу.

Основна мета візиту – відвідати інтернет форум , погуляти осіннім Львовом, зустрітися зі старими друзями. Ну, можливо, що в Карпати змотатися на кілька днів. Форум цьогоріч обіцяє бути цікавим, і ще більш насиченим ніж був у лютому. Зустріну там старих інтернет-друзів, та "розвіртуалюся" з новими.

Через всі ці події, доводиться відхилятися від графіку виходу тематичних постів. Однак нічого, життя вносить свої корективи, гадаю то на краще.

Що стосується приїзду Віталія Кличка в Сарни, про що писав, то приїзд відбудеться 22 жовтня, в суботу тобто. У планах зустріч з лікарями та жителями міста. Про детальнішу програму сповіщу згодом.