skip to content

Осінь, блоггінг, перспективи

Дні коротшають, вечори довшають, ночі холоднішають. Часу за моніторами люди починають проводити більше, а значить інтернет-трафік починає оживати. Через квартал з хвостиком можна відсвяткувати річницю з дня народження мого бложика ;-) Між іншим крім Пейдж Ранку 2, він нині у каталозі ДМОЗ ;-) ніби і дрібниці, однак приємно.

Також щодо блогу, то розпочав новий розділ у галлереї «Сарненські обличчя» ніяк не можу зібрати до купи всі фото з потрібними фейсами.

Варто подумати над перспективами розвитку, зокрема заробітку. Звісно, що коли мова йде про той самий заробіток, то необхідно думати не про сарненську аудиторію, а те, що було б цікавим для більш широкого загалу. В ідеалі Україна-Росія-Білорусь, словом російськомовна частина он-лайн жителів. Якщо ж зосередитися на україномовному секторі, то рамки тут в рази звужуються… Однак поки-що тут є вільні ніші. Поки-що ;-)

Загалом же це справа не одного дня чи місяця. От щойно помітив, що переставши регулярно писати почав втрачати навики чітко доносити свої думки. Чи то може спати хочеться :-) Треба виправлятися.


Постовий Ну, а займаючись блоггінгом, чи іншим «сайтобудівництвом», просто неможливо не думати про просування сайту в пошукових мережах.