skip to content

Переглянуте за життя. Що запам’яталося найбільше.

Можна сказати логічне продовження після попереднього поста ;-) Мова йтиметься про кіно-фільми. Отож спробую пригадати. Власне пригадувати тут особоливо немає і чого, відкривається папка «відео», у ній підпапка «зе бест» і звідти переписується, що там є ;-)

А є там наступне: «Афера Томаса Крауна» - старенький фільм , однак відноситься до категорії «Щось у цьому є» . Дуже подобається саундтрек у ньому «Вітрила млина твоє душі» приблизно такий переклад ;-)/the windmills of your mind//

«Запах жінки» з Аль-Пачіно в головній ролі. Просто шикарно він там зіграв.

«Мобі Дік» , власне знято кілька фільмів по мотивам цього роману, однак мені найбільш до вподоби той, що відзняли англійці з австралійцями. Рік випуску не знаю.

Роботи Гая Річчі теж дуже подобаються, зокрема відзначу «Карти, гроші та 2 ствола» та «Рок-н-рольщик» , чекаю на вихід «Справжнього рок-н-рольщика».

Є також і кілька «дівчачих» фільмів ;-) «Дітям до 16» - гарна «картинка» й звуковий супровід, «Пробач за кохання» та «Пробач, хочу на тобі одружитися» ;-) Мабуть треба їх видалити з папки. Дивився з подружкою, легкі фільми для відпочинку.

«З широко відкритими очима», той, що з Томом Крузом та Ніколь Кідман.

«Уолл стріт: гроші не сплять», «Спір», «ПіраМММіда», «Біржевий трейдер», «Соціальна мережа», «Олігарх» - займають окрему нішу, не кожному зрозуміло, однак мені вони цікаві.

«13 друзів Оушена», «Пограбування на Бейкер Стріт», «Наввипередки зі смертю», «Поїзд на Юму», «Ганстер», «Ірландець», «Ларго Вінч» - ніби нічого особливого і нема, однак стильно відзнято, приємно дивитися на «картинку» та гру акторів.

«Форест Гамп», та «В погоні за щастям» - теж є.

Відносно фільмів радянського періоду то тут у лідерах кіна зняті по мотивам книг Ільфа та Петрова, а саме «12 стільців», «Золоте теля» режисера Гайдая про пригоди Шурика, «Собаче серце» за Булгаковим щось не пригадаю в цей момент…

Немає в папці фільмів, однак хочеться пригадати «Вбити Білла» / обидві частини, «Осінь в Нью-Йорку», «Зелена миля», «Збройний барон», «99 франків» … Та багато є цікавих фільмів, всіх і не пригадаєш.

Щодо серіалів, то вони мені не дуже подобаються, а точніше взагалі не подобаються. Однак колись дивився «Район Меллроуз», «Район Беверлі-Хіллз», ну й звісно «Санта-Барбару».

А що вам подобається? Поділіться, можливо я і не чув, точніше не бачив чогось, що може бути дуже цікавим.

Коментарі

В мене одного склалося таке

В мене одного склалося таке враження ніби Руслан потрохи підводить риску в своєму житті? Така тенденція спостерігається у людей схильних до суїциду :)

В тебе одного тільки і

В тебе одного тільки і склалося. Ти взагалі неймовірний "оптиміст".

До речі «Соціальна мережа» і

До речі «Соціальна мережа» і «ПіраМММіда» мені також сподобались!
Ти дивився "Область тьми"??? Якщо ні то подивись, а да чуть не забув подивись ще "Втеча з саушенка", фільм доволі старий чимось схожий на Зелену милю!

"Втеча з саушенка", фільм

"Втеча з саушенка", фільм доволі старий чимось схожий на Зелену милю!- Эти фильмы по произведениям Стивена Кинга.

Дякую за за

Дякую за за рекомендації.
п.с. А ти в такий час лягаєш чи прокидаєшся? :-)

лягаю близько п'ятої ранку, а

лягаю близько п'ятої ранку, а прокидаюсь в 8:40