skip to content

Перший день осені. Ура.

Ну от і «Саммер мувд ооооооон» як співають «А-ха» (A-Ha - Summer Moved On), або «літо рухається до низу», або просто «літо пройшло» в перекладі на маловідому, однак нашу, рідну українську мову.

«Закончилось лето – прошел год» - ця вже фраза з якогось радянського фільму, назву не згадаю.

З вереснем вас любі друзі (в хорошому сенсі цього слова ;-)), з осінню. Для мене осінь – пора якогось спокою і умиротворіння. Не знаю чому так, але вже кілка років поспіль, помічаю за собою цей особливий осінній настрой.

Водночас 1 вересня – сумна дата для мільйонів мешканців нашої планети. Ці мільйони відносяться до вікової групи «діти», й мусять тратити цю прекрасну пору життя, на забивання голови купою нецікавої інформації, яка у 90% їм не знадобиться у подальшому житті. Прикро звісно за них, прикро…

Сьогодні знайшов час переглянути два фільма, з якими вже давно хотів ознайомися. Перший - "В погоні за щастям", та другий, мабуть більш відомий: «Соціальна мережа», така собі історія створення «Фейсбуку». Незнаю, на основі реальних подій, чи такий собі піар-хід, однак Цукерберг у ньому виглядає далеко не в найкращому світлі. Вкрав ідею, використав та вигнав єдиного товариша, такий собі ботан без друзів, з яскраво вираженою потребою «гіперкомпенсації » (психологічний термін, що означає шалене бажання створити, надолужити те, чого найбільше не вистачало в певні періоди життя, в даному випадку дитинстві і юності.) Втім обидва фільми цікаві, є чому повчитися, часу змарнованого не шкода. Рекомендую.

За кілька хвилин, після того як вимкну ноут, зрештою закінчу читати роман Еміля Золя «Гроші». Книга котра довго пилилася в шафі, й яку кілька разів починав читати, при ближчому знайомстві справила досить сильне враження. Якщо віднести до жанру «гроші-люди-долі» або до «категорії» у якій писали Драйзер, та Бальзак, то роман «Гроші» як на мене якнайширше розкриває вищезгадану тему. Чомусь найбільш думав над фразою: «…еще раз убедилась в том, что нет преступника, который, причинив много зла, не сделал бы так же много и добра». Після його прочитання вирішив більш детальніше ознайомитися з творами Золя. Втім чтиво своєрідне, як говориться на любителя, отож не кожен знайде для себе у ньому цікаве.

Такий от день. За кіЛька миттєвостей другий день осені, відчуваЮ вона Буде класнОю так Вот! ;-)