skip to content

Перший робочий день Нового року.

Є прикмета: якщо перший клієнт чоловік — то далі справи/виручка буде хороша. (Згадайте як у вагон провідник впускає завжди першого пасажира чоловіка ;-) ) Першим клієнтом був мужчина, однак, він приніс зробити... портрета на похорон ((( от і думай до чого це. Такий собі “сірий” гумор.

А загалом день як день. Здав звіт за останній квартал року що минув. Була думка не закурювати, 2 дні не курив, однак атмосфера якась така, словом кава+цигарка ;-).

Увечері йдемо з товаришами в лазню, наприкінці року так і не вдалося попаритися, шкода віників немає. Не знаєте де в Сарнах можна придбари хороші віники для лазні?

Насамкінець цитата що сподобалась. Натрапив випадково під час “плавання”(слово “серфінг” не подобається) в інтернеті. “Інтернет схожий на джунглі, де заховано багато цінного. Але замість того, щоб бігати в пошуках чужих скарбів, ти мусиш створити свій, власний скарб, оснований на хорошій ідеї.” автор невідомий.

Коментарі

не варто заморочуватися на

не варто заморочуватися на прикметах друже)) все буде добре.бізнес піде в гору

"Серый юмор" говоришь ? Это

"Серый юмор" говоришь ? Это жизнь, однако. У кого НГ и Рождество проходят бурно и весело, а кто-то должен идти к тебе и делать портрет на памятник.

Мова йдеться не про те хто

Мова йдеться не про те хто народився/помер, а про прикмети!