skip to content

Підсумки жовтневого блоггінгу

Дотримуватися графіку виходу постів мені не вдалося. Загалом ідея непогана, однак у мене вона чомусь «не пішла».

Найпопулярнішими постами, стали теми стьобу Сарни он-лайн . Мабуть таки варто таки взятися за нього, остаточне рішення оголошу, як обіцяв, у понеділок.

Обговорення офіційного сайту міста, та тема УДАРу Кличка, також в лідерах переглядів.

Недоліки блогу так і не повиправляв, за винятком голосування тільки, бо на кінець місяця якось хвилини почали проходити на порядок швидше, та власне та справа може і почекати.

Що стосується можливостей заробітку, то за місяць вдалося заробити 460 російських рублів, або 124 гривні. 100 рублів на продажі ссилок (внизу справа блок «Реклама»), і 360 продаючи постові (в кінці окремих постів напис «Постовий») Можна було б і більше, однак після 20 числа перестав давати заявки на «Рутапост.»

Резумуючи тему заробітку. За місяць, без напрягу, можна заробити на рік, оплачувати вартість домену й хостінгу, тобто вийти на самоокупність ;-)

Інша сторона медалі, що час витрачений на розвиток і підтримку вашого ресурсу в неті можна було б провести іншим чином, і заробити в рази більше. Це якщо брати до уваги виключно фінансовий аспект. Я ж «веду» блог з дещо інших причин, тож можна сказати, що 15 баксів – це свого роду бонус ;-)

Однак, взявши до уваги, що величенький відсоток людей, щоденно мусить вставати о 7 годині ранку, й по 8 годин на добу займатися справами котрі, як правило, мало подобаються й називаються прозаїчним словом «робота». За ту саму роботу вони отримують зарплату, мінімальна ж зарплата в Україні не дотягує до тисячі гривень. То витрачаючи цей час у себе вдома за монітором, в домашньому халаті і капцях, можна мати суму еквівалентну мінімальній зарплаті.

Якщо є запитання то відповім. Можна прямо тут, а можна зв’язатися одним зі способів вказаних у розділі «Про блог.»

Коментарі

А яку ціну ставите в

А яку ціну ставите в ротапості за постовий? А то у мене чомусь не йдуть заявки

Так вони не часто самі

Так вони не часто самі "йдуть", я зазвичай сам подаю заявки. При ціні 35 російських рублів відбою немає. Підняв ціну до 48 і охочих розмістити постовий на моєму блозі стає все менше і менше ;-)

Ну тут ще ж залежить від ПР та тИЦ вашого блогу. Може дасте адресу, раптом підкажу щось корисне.