skip to content

Плани для блогу

Так вийшло, що неділю, точніше те що лишилося, бо встав о 1 годині дня прожив в інтернеті. “Подотягував” те що відкладалося на “потім”, а мало бути зробленим “ще раніше”. Словом не “шарився” по мережі, а з користю провів час.

Більш-менш окреслив деякі напрямки чи рубрики для свого блогу. Наразі є такі думки: рубрика “Перше” - писав нижче про що там йтиметься. “Медіа” - те що мене цікавить, і про що також вже писав, “Так було — так стало” - історичний напрямок про розвиток нашого міста, насамперед з розривом 3-7 років. Місто розвивається, змінюється облік, варто час від часу озиратися аби оцінити прогрес/регрес. Також у близьких цілях “Історія Сарн” - у ній, поки що, попередруковую деякі матеріали зі своєї газети (вже не видається) “Слово Сарн”. Вони раніше ніде не публікувалися і містять досить цікаві подробиці про Сарни і Сарненців. Також незабаром буде пост про колишні назви вулиць нашого міста.

Провів ревізію старих нотаток, отже на цьому тижні опублікую свого роду “історію розвитку сарненського вебу” - котру написав ще у 2007 для свого першого сайту, а також “моя еволюція в інтернеті”, написана 2006-2007р.р.

Для себе зробив висновок: Один пост на добу для блогу, що розвивається — малувато. ГугляАналітікс одразу підкаже ;-) Точніше дуже мало. А так як наміри, на цей раз у мене серйозні, то вирішив робити заготовки наперед і створювати по 2-3 пости на добу.

Ну не забігатиму наперед і не афішуватиму всіх подробиць — погана прикмета.

Ну на цей момент все. З новим робочим тижнем!

Коментарі

Ага... Главное для кума кучу

Ага... Главное для кума кучу полуголых девок выложил... Не место им в серьезном блоге :)

Так собі легенька еротика ;-)

Так собі легенька еротика ;-) Чогось я думаю, що той пост по переглядах буде серед лідерів.