skip to content

Плани на майбутнє

Завершальний пост з серії Про що написати у блозі
Плани, плани, плани… Бувають коротко-середньо і довгострокові. Це вже занесло в економічне поле (термінологія)

Короткострокові: перебратися зрештою в нове помешкання, (сюди ж входить купівля дивана, холодильника, пралкі, словом необхідних речей) заробити тИЦ 20 для блогу, з’їздити до Львову, розпочати новий вид діяльності (спрямованої на прибуток ;-) )

Середньострокові: авто, туризм по Україні (з палатками, юшкою на вогнищах, поближче до природи) цей пункт планую здійснити наступного літа. Вивчення можливостей заробітку в інтернеті з подальшим впровадженням . Ціль – отримати з нету прибуток достатній на покриття життєвого мінімуму – актуальна.

Довгострокові. ;-) …….;-) Чесно зізнаюся, 10 років назад я думав, що в цей час буду почуватися значно краще і впевненіше. Нещодавно деякі товариші підтвердили, що в часи юнацького максималізму вони теж так про себе думали. Отримувати сталий пасивний дохід. Отримувати задоволення від того, чим займаєшся. Відпочинок кілька разів на рік ;-) Ніби нічого такого особливого. В деталі вдаватися якось не дуже хочеться.

Тему особистого життя я оминув. Цю сторону залишу виключно для себе.

Ну от і все. Як бачите нічого складного нема у написанні щоденних постів. Нехай і не завжди вдаються так як би хотілося, ставтеся до цього спокійно, це як омлет – єдина страва яку я вмію готувати – кожного дня виходить по різному ;-)

Результат? Позитивне відношення пошуковиків (щоденне оновлення контенту), збільшення сторінок для індексації, і найголовніше - певне впорядкування власних думок.

Одним словом, як написав Пауло Коельйо у романі «Мактуб:» Вчитель сказав: "Записуй! Незалежно від того, що це - лист, щоденник, чи просто деякі нотатки, що ти робиш, коли ти говориш по телефону - записуй! Роблячи записи ми стаємо ближчими до Бога і оточуючих. Якщо хочеш краще зрозуміти свою роль у житті, записуй. Спробуй помістити свою душу в рядки, навіть якщо їх ніхто не прочитає чи гірше, якщо хто-небудь прочитає те, що ти не хотів аби було прочитане. Проста писанина допомагає нам оргінізовувати свої думки й бачити більш ясно, що нас оточує. Папір і ручка творять чудеса - вони полегшують біль, роблять мрії реальністю і викликають втрачену надію. Слово має силу. "

Успіхів вам!