skip to content

Подальші плани для блогу

Пост про Бульбу-Боровця спонукав проглянути в пошуку не тільки перші три сторінки котрі видає пошуковик, а значно більше. А там!.. Все ж, як багато ми не знаємо про рідний край. Зробив кілька чорнових накидок про епізоди та речі, що знає вузьке коло людей. Доопрацюю — викладу блог. Буде свого роду рубрика “Невідома Сарненщина.”

От так з часом і починає вимальовуватись ледь помітна картинка, що має давати відповідь на питання: “Про що блог.” У першому пості я я писав про те , що основними напрямками будуть медіа, сарни та власне про себе дещо. Зараз тематика дещо розширюється. Поділюся деякими думками.

Окрім вищезгаданих хочу спробувати написати кілька заміток про інтернет і блогосферу зокрема. Це не буде рерайтинг (переписування/переклад) загальновідомих речей як, наприклад, поради про ведення власного блогу, його монетизацію і т.д. і.д. Такої інформації вистачає досить. Скорше це будуть думки з приводу чи довго житимуть ІЦ та ПР. Що “чесніше” кількість хостів-ссилочна маса чи час перебування користувача на сторінці. Ну не буду говорити про все, а то і так вийде задовга публікація.

Вирішив, все таки, у галереї створити окремий розділ про те, що привертає мою увагу, у старих газетах та журналах. Вам би було цікаво подивитись кілька карикатур з журналу “Перець” за 1977 рік. А якою була реклама у пресі у 1800-х роках? Думаю варто спробувати викладати подібні речі.

Відео та аудіо підкасти також будуть. Як вже згадував у попередніх постах, інтернет-тема захоплює мене все більше. А що робити цікаво — то вже не робота, а улюбленна справа, хоббі так би мовити. Чим більше дізнаюся нового — тим більше бачу перспектив у “дабідабідабі”. ;-)

Коментарі

Everyone loves it whenever

Everyone loves it whenever people come together and share ideas.
Great site, keep it up!

My web-site ... Suzette