skip to content

Політики бояться блоггерів?

Сьогодні вівторок, а отже тема сьогоднішнього посту, як і анонсував , он-лайн медіа. Зокрема про таку нішу як блоги ;-) Щоб там не говорили, про всю цю міфічну демократію і свободу слова, сильним світу цього ці речі подобаються все менше і менше.

Наприклад минулого тижня у Римі протестували Італійські блоггери. Уряд очолюваний «кавальеро з Мілану» Сільвіо Берлусконі може заборонити публікацію роздруківок телефонних розмов з кримінальних справ. Власне це не що інше як спосіб захисту самого себе. Берлусконі набридло, що подробиці його «пригод» з юними панянками, так званого «ескорту послуг» неконтрольовано розповсюджуються завдяки інтернету. Якщо законопроект «протягнуть», то блоггерам грозять штрафи в 12 тисяч євро, за недостовірну інформацію, котра може псувати комусь репутацію.

Ще раніше у Греції прийняли закон, згідно якого, автор мусить підписатися справжнім іменем під кожною своєю публікацією. Анонімність в інтернеті звісно і так з кожним днем стає все меншою, однак таким незрозумілим для мене особисто законом, показують, що хочуть контролювати все більше.

Не згадуватиму тут про речі на кшталт «Великий Китайський фаірвол», та «Фейсбук для мусульман», доки ті країни мають боєздатну армію, думаю на «пробіли» в тамтешній «демократії», так званий «цивілізований» світ закриватиме очі.

Ну, а що ж стосується нашої рідно-батостраждальної Батьківщини то у нас нашумівший законопроект № 6603, що мав вводити штрафи для «незареєстрованних інформагентств» - це для блоггерів і Web-Видань. Ахінея ще та. Автор ідеї Ніколай Азаров, за активного сприяння Ганни Герман. Влітку його перенесли з розгляду, хватило розуму, гадаю не надовго. Так от якби він пройшов, то мене за цей пост теоретично можна було б оштрафувати на 2040 гривень. Якби продовжив писати – сума штрафу зросла б удвічі.

Висновки, що напрошуються – вОНИ Нас бояться? Не думаю, щоб так уже й сильно, однак… Свободу інтернету!!!

П.С. Доки мій блог, ще не прирівняли до інформаційної агенції ;-) повідомлю новину, що в кінці цього місяця, Сарни відвідає Віталій Кличко. Про подробиці більше дізнаєтесь на моєму блозі.


Постовий: Приємно пахнути – завжди модно, тож перейшовши по ссилці духи в киеве можна обрати собі парфум не відходячи від монітору, благо цей інтернет магазин наддає таку можливість.

Коментарі

Мабуть якесь передвиборне

Мабуть якесь передвиборне турне.

Знаю, що у планах зустріч з

Знаю, що у планах зустріч з медиками.

Цікавий репортаж

Цікавий репортаж _http://www.youtube.com/watch?v=QSg-i9snL7M&feature=player_embedded

І що Кличко забув в Сарнах???

І що Кличко забув в Сарнах??? 100% якась політична акція!!!

Згодом більше інформації буде

Згодом більше інформації буде на блозі