skip to content

Про блог

Дякую за увагу до мого блогу. Коротко про нього. Основні напрямки: епізоди з власного життя, електронні медіа, фото, веб, соціальні мережі, маловідомі новини та історичні моменти м.Сарни, веб. Намагаюся писати мінімум 1 пост на добу.

Головна частина цього проекту – вивчення блогосфери зсередини задля того аби краще зрозуміти наскільки перспективний цей напрямок в якості заняття на регулярній основі. Також мене цікавлять технічний бік просування блогів в пошукових системах й рейтингах (СЕО).

На деяких сторінках під написом «реклама», а також в кінці багатьох постів, чи в середині текстів віднині (липень 2011) можуть бути рекламні ссилки. Прохання, якщо їх наявність Вас дратує, просто залиште блог без спроб щось змінити. Їх розміщення, як вже писав – частина особистого експерименту наскільки перспективна блого-сфера для авторів одиночок в плані можливості жити власними спостереженнями життя і підбором цікавого матеріалу.

Щоб домовитись про публікацію з тегом "піарю" теж повідомляйте через контакти. Поради як зробити це краще прочитати тут

Якщо у вас є власний блог схожої тематики з задоволенням обміняюся з вами постовими.

Контакти: e-mail:ruslan@petrushko.rv.ua
ICQ: 250 885 292
Skype: ruslansarny
мобільний (+38) 095 879 9 879
Twitter: ruspetrushko

Для полегшення пошуку на блозі користуйтесь мітками

Якщо вам щось відомо про колишні назви вулиць нашого міста, буду вдячним якщо повідомите. Буду також вдячним (в тому числі матеріально) за невідомі фото, котрі стосуються нашого міста, зокрема довоєнного періоду.

Матеріали з мого блогу можна використовувати лише за згоди автора. Згоду можна отримати зручним для вас способом (ICQ, Skype, електронним листом, і т.д.)

Всі тексти розповсюджуються під ліцензією (Attribution-NonCommercial-ShareAlike) 3.0 Unported.

На фото діє ліцензія (Attribution-NonCommercial-NoDerivs) 3.0 Unported

Дякую за розуміння і повагу до авторських прав.