skip to content

Про блоги Сарненчан

Розпочавши роботу над своїм блогом  провів швидкий аналіз аналогічних веб-проектів сарненчан. Ось що  навскидку знайшов:
Розпочнемо з тих котрі мають власні домені імена

Блог лікаря Івана Кіранчука, стартонув більше року назад. Іван цікаво пише на самі різні теми: медицину, політику, високі технології, мораль, життєві моменти, здається немає тем які б він не зачепив у своєму інтернет щоденнику. Цікаво почитати автобіографію.

_http://mazzy.rv.ua тут, мабуть, зайве щось говорити. “Широко відомий у вузьких”, а також широких колах. Роботу над ним Юрій розпочав у кінці минулого року. Цікаве для себе знайдуть тут як айтішніки, так і пересічні юзери мережі.

_http://pandorra.org.ua – блог Павла Сидоришина, студента Львівської політехнікі, факультет Комп'ютерних наук та інформаційних технологій, відповідно у ньому Павло можна знайти цікаве на теми програмного забезпечення, зокрема про ОС «Ubuntu»

_http://klif.rv.ua – ще одна сторінка студента Петра Миколайчука. Блог також з’явився на світ наприкінці року що минув, у ньому Петро цікаво описує моменти зі свого студентського життя.

Виборам до міської ради завдячуємо народженню кількох блогів кандидатів на мера.

_http://se.rv.ua блог мера міста Сергія Євтушка. Наразі на сторінці тільки стаття Володимира Пінчука і кілька фото у Верховній Раді.

_http://shkibtan.rv.ua/ - блог кандидата на міського голову Олександра Шкібтана. Містить всього три поста: афтобіографію, декілька фото з відпочинку, та передвиборну програму.

_http://dobrinskiy.blogspot.com/ - сторінка Олександра Добринського (Комп’ютери та комплектуючі (РМЗ)). Перший запис - Передвиборча програма кандидата на посаду міського голови міста Сарни Добринського Олександра Васильовича – зроблено 16 жовтня 2010, а останній 9 листопада 2010 закінчується цікавим запитанням “Що чекає на місто та район, коли влада в ньому належить до опозиції, а район на 70% дотаційний? Відповідь на ці питання ми дізнаємося в найближчому майбутньому. "

Несподівано у блогспоті наткнувся на сайт села Немовичі. _http://nemovychi.blogspot.com Доволі часто оновлювальний таким собі СОМСАМичем блог котрого теж на блогспоті _http://somsamuch.blogspot.com/ досить “юний” блог, перші пости якого починаються в кінці грудня, однак регулярно додаються нові, історичного напряму.
Ну і вже через цей блог натрапив як я зрозумів на основний блог СОМСАМича на ЖЖ. Ось його адреса _http://olmas55.livejournal.com . “Забуте минуле і цікава реальність” - заголовок блогу вказує на його тематику. Чесно зізнаюсь, що потрапивши на нього знайшов чимало цікавого для себе, через що написання даного поста відклалося на чергову годину.

У процесі серфінгу натрапив на кілька відверто “мертвих” журналів, згадувати про які немає сенсу.

Викладені тут думки не претендують на щось “експертно-вичерпне.” Це лише те- що встиг за 20 хв. часу. Переконаний, що пропустив немало. Підказуйте! Діліться інфою. Як я писав у своєму першому записі - давайте блоготоваришувати!

Коментарі

Власне з того часу нічого

Власне з того часу нічого ніби і не змінилося. Валера Куліков добавив свій блог.