skip to content

Про гігієну, автовокзал "Чайка" і фестиваль у Львові

Такий от "дурнуватий" заголовок, однак інформативний ;-)

Сьогодні мабуть вперше за весну поїхав в Рівне у справах. Туди на авто, а назад з нового автовокзалу «Чайка». По недосвідченості купив квиток у касі – в результаті переплатив 2 грн., за так звані «послуги» автостанції, чи як там воно називалося, вже не пам’ятаю.

На превеликий жаль люди вперто продовжують ігнорувати засоби особистої гігієни, зокрема антиперспіранти. Таких мабуть добряча половина пасажирів була.

Травень добігає кінця. Якось швидко так. В кінці тижня /а заодно і місяця/ їду у Львів на рок-фестиваль «Старе місто»

Щоправда вичитав у списку «забороненого» пункт , що не дозволяється приносити «Професійну фото- та відеоапаратуру для здійснення запису (крім акредитованих фотожурналістів). Дозволяється фото- та відеозйомка любительськими камерами, мобільними телефонами тощо. Умови зйомки під час виступів окремих виконавців буде оголошено пізніше.» ;-( написав листа організаторам з запитанням, чи підпадає мій фотоаппарат в розряд дозволених для використання? Відповідь прийшла наступна «Скорее нет , чем да.Это нормальное требование артистов – не снимать без дополнительного разрешения фотоаппарат у вас не заберут, но если со сцены попросят не снимать и будете, то попросят перестать»

Ну та зрештою це лишень краплина дьогтю в бочці рокового меду ;-) Львів чекай нас!

П.С. У твіттері написали, що я дуже щаслива людина, бо не мушу їздити маршрутками на роботу ;-)