skip to content

Про лінь…

Такий от лаконічний заголовок.

Ну от перший місяць нового року добіг кінця. Швидко якось. Свята, дні народжень, лінь… До свого блогу почав відверто «наплевательські» вдноситися. Треба терміново виправлятися, тим паче, що домену вже минув рік, і заявок на рекламу побільшало, настав час і ціну піднімати ;-)

А, ну що ж я відволікаюся ;-) Ліііііінь І як з нею боротися, ось у чому ключове питання цього посту.
Вчені стверджують, що до лінощів схильні всі без вийнятку люди. Більш того, медики відкрили ген лінощів. Вони стверджують, що лінь – це запрограмовані на рівні ДНК інстинкти.

Чомусь несправедливо вважають, що слов’яни найбільш схильні, водночас забуваючи, що наш робочий день як правило триває з ранку до вечора, не зважаючи на погодні умови.

Мало хто згадує, що наприклад в Іспанії люди працюють тільки до 13 годин дня, після чого все закривається, мовляв дуже жарко (навіть кондиціонери не рятують ;-) ) і жителі йдуть на сієсту, або денний відпочинок, котрий продовжується до 16 години ну, а там і до закінчення робочого дня і недалеко.

А один з італійських міністрів добробуту (є там і такі) Мауріціо Сакконі заявив: «Ми хворіємо від лінощів. Дуже мало руху й занять спортом у вільний час. Ми країна ледарів й лудей ведучих сидячий спосіб життя. Це призводить до того, що 28 тисяч італійців на рік помирають від такого образу життя»

Ну, а методи боротьби з лінню – тема наступного посту.

Постовий Робота, мода, здоров’я, дім, розваги на сайті oMadam словом безліч цікавих тем для жінок.