skip to content

Про прогрес

Ну от півтора місяці першого року позаду. Ніби нічого і не трапилося. Всі «кінці світу», що були «напророчені» на початок року благополучно пережили, чекаємо черговий, тобто 20 грудня!

Прогрес цих місяців. Є величина якою він вимірюється?  Гроші, влада, жінки, покупки, дорогі наїдки й випивка?  У чому прогрес перших місяців цього року?

СоЛ отримав перше визнання Гуглі 1 пейдж ранк, я потовстішав на 4 кіло ;-) перечитав пару книг… Купив новий монітор і ще деяке барахло.  Придбав зрештою двері у ванну та кухню, можна тепер подумати і про таку річ як установка дверных замков у вхідні. ;-)

Ну і ніби все. Що ж іще. Не захворів ні разу за зиму (тьху-тьху-тьху), цьогоріч вперше скупався в ополонці на Водохрище, не обмежую себе у сні та їжі (а у цьому варто було б !) Ну весь позитив звісно афішувати на 100% не буду.

Мабуть наймудріше з цього приводу сказав мій старий товариш: найбільший прогрес- це коли  ти  здоровий і щасливий. Від себе добавлю, що таке найбільш можливо коли і люди, що оточують нас, відповідають вищезгаданим двом критеріям.

Давайте допомагати їм у цьому аби у самих був якнайбільший «прогрес!»