skip to content

Про що написати у блозі?

Помітив, що коли почав «сачкувати» і не дописувати щодня у блог, то ідей для цього починає ставати все менше. От і зараз, видався вільний вечір, є бажання написати «щось», а підходящу тему знайти не вдається.

Не дарма ж, основний закон володіння гласить: «користуйтеся цим, інакше втратите це»

Можна піти «науково-примусовою» дорогою до теми (цікавий термін «науково-примусово» ;-) ) Отже ряд тем.

- Написати про те, що цікаво. , В моєму випадкові можна відкрити «закладки» і посерфити по ресурсах присвячених різним медійним новинкам.

- Написати про те, що нецікаво. - Таким чином, потренувати мозок на гнучкість. Наприклад поставити перед собою задачу 1 пост об’ємом 1000 символів на тему «Рівневі фізичні задачі при вивченні інтеграла». Дещо жорстоко, однак для тих хто планує пов’язати якусь частинку свого життя з графоманством – досить корисно.

- Написати про те, що турбує. - Мене ремонт звісно. «Завдячуючи» йому довелося відкласти відпочинок на морі і купівлю нового фотоапарата та комп’ютера.

-Написати як прожили останній період життя . День, чи тиждень, що найбільш запам’яталося, про що найбільш жалкуєте, словом події, котрі викиликали найбільш емоцій. Ну тут, щоправда може спрацювати «Є що згадати, немає про що написати» ;-)

-Написати про плани на майбутнє Заодно і буде зайвий стимул прискорювати їх втілення. Окрім того чітко поставлені строки, також є важливим критерієм.

Ось такі 5 варіантів навскидку! А тепер по кожному з них «вдарю» постом. По одному на кожен вечір. Бо ж одна річ – давати рецепти, а інша – їх виконувати!