skip to content

Про завод СЗМВ, екологію, байдужість Сарненчан.

Вчора, тобто в суботу 22 січня відбулися громадські обговорення будівництва “Добудови допоміжного приміщення до корпусу цинкування для обробки та зберігання дрібних деталей” у Сарнах по вул.17 Вересня, 21б (СЗМТК щоб було всім зрозуміло). Раніше про них я писав у постах У цю суботу говоритимуть про цинкування! У цю суботу говоритимуть про цинкування! а також А ви знаєте чому з труб цеху цинкування СЗВО іде дим?
Про що хотілося б сказати насамперед? Прикро. Прикро шановні, що зібралося аж 59 зареєстрованих учасників. Невже всім “пофік-нафік?” Чи всі масово вирішили емігрувати?
Директор Циганенко як і будь-які представникі заводу були відсутніми. Щоправда Циганенка встигли побачити зі спини, коли він вийшов напередодні слухань з приміщення і швидким кроком пішов геть. Щоправда від заводу сказав кілька речень якийсь працівник заводу. Власне він сам з Любикович — це єдине що я зрозумів з його короткого спітчу.
Шкода, що не маю хорошого диктофону, боюсь помилится вказавши неточні цифри, чи дані. Товариш зафіксував найбільш цікаві епізоди на відеокамеру, можливо викладу пару відеокастів згодом.
Ну і ще пару фактів, що запам’ятав: у ванній зараз знаходиться 320 тонн цинку; “опалубка” довкола ванни потріскалася; завод має ПЕРШУ категорію шкідливості; у рік за шкідливі викиди заводом до бюджету сплачується аж 300 гривень.
Мовчіть і далі дорогі мої Сарненчани, після того як вони запустять на повну котушку , “допоміжне приміщення”от тоді і почнете ходити на обговорення подібних речей. Ходити на роботу, в поліклініку, лікарню, ну і на обговорення. У той час думаю ентузіазму у вас значно побільшає.

Коментарі

Вчора, тобто в суботу 22

Вчора, тобто в суботу 22 січня відбулися громадські обговорення у Сарнах по вул.17 Вересня, 21б (СЗМТК щоб було всім зрозуміло)

А тут http://petrushko.rv.ua/U-cyu-subotu-govoritimut-pro-cinkuvannya пишеш, що "22 cічня у суботу о 14 год., у міському будинку культури “Залізничник” (більш відомий як ЖД клуб" і від людей таке чув. Може вас не там чекали?

Вчора, тобто в суботу 22

Вчора, тобто в суботу 22 січня відбулися громадські обговорення будівництва “Добудови допоміжного приміщення до корпусу цинкування для обробки та зберігання дрібних деталей” у Сарнах по вул.17 Вересня, 21б (СЗМТК щоб було всім зрозуміло).

Мається на увазі адреса де заклали фундамент для приміщення допоміжного. Кому було не байдуже той точно знав де і коли пройдуть слухання

Тепер зрозуміло. Бо інакше

Тепер зрозуміло. Бо інакше текст в лапках читається як тема обговорення, а далі - як місце обговорення

То мій промах! Винуватий! Не

То мій промах! Винуватий! Не прокинувся ще повністю :-)