skip to content

Про життя, вибори й зиму

Блог мій впевнено рухається до категорії «Про мене й мого пса Бобика.» Впринципі 90% блогів мають таку тематику. Можна все змінити, аби бажання та час. З останнім якраз тугувато останнім часом.

А коли приходиш додому в 9 годині вечора голодний і втомлений, то тут якось не до блоггінгу вже. Напряжними трохи видалися останні тижні.

Сьогодні вибори. Думаю, вони нічого радикально не змінять в нашій країні. Якщо точніше, то вони взагалі майже нічого не змінять. Прикро звісно це усвідомлювати, але…жоден з «папередніків» не зумів зробити більш-менш вагомих кроків назустріч «маленьким українцям.» Однак, якщо вони хоч намагалися імітувати ті самі кроки, то нинішня влада (а мені чомусь здається, що після цих виборів вона, на жаль, ще більш зміцнитиь свої позициї) відверто повернулася «спиною» до свого народу.

Ах, нечесно було б не згадати, що батькам пенсії підвищили! Здається до 20 гривень на двох. Натомість я, як підприємець на додачу до єдиного податку, почав сплачувати майже 400 гривень в казну держави «єдиний соціальний внесок.» Куди решта коштів іде і чиє життя я ними покращую – читаю щоденно в мережі інтернет.

Впринципі у всьому світі закони всіх країн неухильно підводяться до того, щоб багаті люди, ставали ще більш багатими й сплачували все менше податків. Ну, а наша держава у цьому плані знову «впереді пленети всей.»

Відносно приємної частини життя, то вчора випав перший сніг ;-) Подія як не як. В дитинстві дуже любив зиму! Тоді для мене ця пора року асоціювалася з санчатами, сніговими бабами, «війнами» в сніжки. Зараз з рахунками за газ, електроенергію, витратами на зимовий гардероб, тощо.
Завершеня ремонту неухильно йде до призупинення (ремонт же не можливо зупинити, його можливо тільки розпочати ;-))

Товариш привіз і встановив кухню, ніяк не можу сфотографувати, запустив котел, накупив всілякого барахла, що потрібне для життя, власне мети перебратися в нове помешкання до 1 листопада я досяг. Вже можу там жити! Прикро звісно, що не до 1 вересня, але як є так вже і є. Те, що не встиглося зробити, робитиму в процесі проживання.

Нехочеться нічого писати, фотографувати, взагалі займатися так званими «інтеренет-справами.» Такий от настрій.