skip to content

Професії 2030

Оце вичитав, що для покращення та збагачення словарного обороту, варто зайнятися перекладами з однієї мови на іншу, а потім ;-) з іншої на одну. Англійську вчити все так же ліньки. ;-(
Вирішив перевести деякі цікаві публікації. Сьогодні це “Найбільш актуальні професії до 2030 по версії Fast Future"

майбутнє

1.Спеціалісти в галузі виробництва штучних частин людського тіла.
2.Спеціалісти в області наномедицини й наномедики.
3.Фермери і виробники, що спеціалізуються в області виробництва генетично модифікованих сільськогосподарських культур і тварин.
4.Спеціалісти по управлінню старінням, менеджери й консультанти для літніх людей.
5.Спеціалісти з розширення людської пам’яті й переносу інформації, що в ньому накопилася на інші носії для зберігання.
6.Спеціалісти по етиці нової науки, на котрих покладатиметься вирішення етичних питань в спірних областях досліджень (таких як клонування) й допомагати суспільству приймати рішення по ним. (Нова релігія словом — моя примітка)
7.Космічні пілоти, екскурсоводи, архітектори й дизайнери (в екскурсоводи я б пішов — моя прим.)
8.Спеціалісти по вертикальному землеробству (вертикальні фермери), котрі будуть займатися вирощуванням продовольства в вертикальних вермерських господарствах, тобто міських хмарочосах.
9.Спеціалісти зі змін клімату.
10.Спеціалісти по управлінню масовими епідеміями й карантину (управляти епідеміями — звучить неприродньо — моя прим.)
11.Спеціалісти з керування погодою.
12.Віртуальні адвокати і юристи, котрі спеціалізуватимуться в областях застосування універсальних юридичних норм в різних країнах та регіонах.
13.Спеціалісти по віртуальній педагогіці, що проектують та використовують інтеллектуальні аватари або комп’ютерні персонажі для навчання школярів й студентів.
14.Розробники, дизайнери і виробники альтернативних транспортних засобів наступного покоління.
15.Спеціалісти по персоналізованим медіа, тобто ЗМІ, пристосованих до особистих інтересів окремих людей (оце вже цікаво! - моя прим.)
16.Спеціалісти по безпечному видаленню особистих даних з загальнодоступних джерел (таких як інтернет). (скоро “Однокласники” братимуть гроші не за реєстрацію, а за видалення аккаунта — моя прим.)
17. Спеціалісти й розробники сервісів по керуванню й організації електронної інформації . (електронні логіни. паролі, різні профілі, і.д.)
18.Брокери й спеціалісти по ринкам віртуальних й альтернативних валют.
19.Спеціалісти по соціальним мережам.
20.Спеціалісти по персональному брендингу, проектуванню і просуванню особистих брендів.

Найбільшу цікавість викликають спеціалісти по “вертикальному землеробству”. Невже ж це куди не кинь оком одні китайці і автобани будуть? А мільйони гектарів пустуючих земель на Україні? Хіба, що до тої пори з нами остаточно всі передумають мати будь які справи. Або як варіанти остаточно знищимо екологічно чисті (відносно) зони. (Саркофаг над Чорнобилем продовжує руйнуватися)

ДолученняРозмір
futures.jpg25.8 КБ

Коментарі

...и на Марсе будут яблони

...и на Марсе будут яблони цвести...

і дуже в тему стаття
стаття