skip to content

Редизайн мого блогу. Пауза.

Так вже трапилося, що через 9 місяців існування цього блогу, можливостей чудового шаблону «Крістал» котрий служив (власне і зараз служить) протягом всього часу стало невистачати.

Вирішив удосконалити. Точніше змінити шаблон. Благо друпалівських шаблонів більш ніж достатньо, як кажуть на галичині «до кольОру, до вибОру». Отож вперед! Розпочав вчора увечері, закінчив кілька хвилин назад. Як бачите, повернувся до старого, доброго, надійного, звичного, зручного. Найближчим часом, напевно, доведеться користуватися ним.

І до того ж почалася явна «ломка» через неможливість моніторити кількість відвідувачі, перегляди сторінок , час проведення на блозі іт.д., так як Гугл Аналітік був мені недоступний.

Крім того зробивши сьогодні аналіз сайту для пошукових систем, виявив, точніше Гугл показав, що кількість проіндексованих сторінок мого блогу стала 1260 (з них 17 не під фільтрами) , а добу назад була 2200 (з них 9% не під фільтрами). Запитання: куди ділося 1000 сторінок??? Пропало… Сподіваюся, що все «втрясеться» на свої місця.

Загалом не дуже приємна «блоггерська доба» пройшла.


Постовий: Як не як, шаблон сайту це ж не bada обои для мобільного обирати.

Ну, а тепер головне, висновки. Ідеальної теми просто не існує. Її можна написати тільки власноруч, або замовити. Отож доведеться підібрати щось більш-менш підходяще, з того, що є.

Що мені потрібно? Трьохколоночна тема, без різнокольорових викрутасів і всіляких «вигинів» та «заокруглень» елементів. Ніби нічого особливого. Найбільше мені сподобався варіант шаблону з назвою «Німецька газета», однак до деяких елементів у мене категорична антипатія. Буду думати, переглядати, зважувати за і протии. Переконався, це річ, котру не вдасться обрати «з наскоку» поклавшись на вдачу.

Коментарі

а ще краще - зробити щось у

а ще краще - зробити щось у мінімалістичному стилі - виглядатиме солідно. поприбирати кольори узагалі, залишити одни. або зробити у стилі веб2, додавши до мінімалізку кілька кольорових іконок, які привертатимуть увагу користувачів.

Відновив старий шаблон

Відновив старий шаблон (дизайн) і кількість проіндексонаних сторінок "стала на свої місця" 2190 ( не під фільтрами 10%)

Скатывается твой блог в УГ :(

Скатывается твой блог в УГ :( Вечные темы типа "Как я меняю дизайн", "Заработок на блоге" и т.д. ... А как зае достал твой спам в ФБ и Твиттере...

Це Юра називається "живий

Це Юра називається "живий блог" ;-) І серед різноманіття тем, в тому числі можуть бути і "вічні". Щодо ФБ і Твіттера, можеш розволловити мене з чистою совістю я не ображусь.

І саме головне!!! ПРИПАРКУЙ МОЇ ДОМЕНИ!!! Місяць вже скоро мине ;-(