skip to content

Реконструкція Залізничного парку

Зізнаюся з моменту відколи почали спилювати дерева в міському парку Залізничників, скептично ставився до цієї ідеї.

По перше інформацію про все, що заплановано з незрозумілих причин знайти було неможливо ні в міськрайонній газеті, ні на офіційному сайті міста. По друге парк є парк, відповідно у ньому парку повинні бути паркові дерева, а не низкорослі культури. Така моя думка. А часу доки зможуть вирости дерева котрі хоча б наполовину зрівняються з тими, що зрізали теба немало...

Зрештою інформаційний вакуум, що утворився припинився, було опублікована стаття в місцевій газеті, та виклали на міському сайті.

Згідно рішення міської ради №379 від 7 липня цього року, комунальному підприємству “Трудівник” надали дозвіл на реконструкцію міського скверу “Залізничник”. У серпні обстежили дерева, погодили відповідний акт управлінні охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області.

Було прийнято рішення зрізати 63 дерева, котрі є “аварійними”, та на яких благополучно проживають ворони.

У планах до 1 квітня 2012 року змінити парк. Згідно інформації взятої на офіційному сайті міста, висадять молоді дерева цінних порід. Також у сквері передбачено встановити вхідну арку, створити різнорівневі клумби, запровадити елементи садово-паркової архітектури зі скульптурними композиціями, розробити нову систему паркових доріжок та алей, автоматичного поливу та декоративного освітлення, фігурні бордюрні живоплоти з елементами топіару, провести декоративне озеленення та інші елементи ландшафтного дизайну

На даний момент вже розпочали зводити нову огорожу, встановили міську арку, наскільки чув у центрі арки заплановано вмонтувати годинник. Виглядає симпатичненько.

Варто було б після його встановленя встановити відеонагляд, й “влупити” максимально високі штрафи першим 5-10 “героям”, що робитимуть спроби жбурляти в нього каміння, чи пошкодити іншими способами. Те, що такі знайдуться чомусь не сумніваюсь.

park
park1


Постовий В холодну пору року по парках довго не погуляєш, добре коли в будинку тепло можна купить межкомнатные двери океан й зачинитися від холоду і суєти.
ДолученняРозмір
park.jpg83.83 КБ
park1.jpg42.83 КБ

Коментарі

Вже годинник висить в арці.

Вже годинник висить в арці. Сподіваюся, що скло протиударне. Також огорожу закінчили.

Бабка зі скринькою на

Бабка зі скринькою на пожертви бідної церкви - тоже невідємна часть парка.