skip to content

Rework: бізнес без упереджень

Прочитав цю книгу на одному диханні або ж, як кажуть, «взапой», що є найкращим показником хорошої книги. ЇЇ я відношу до категорії «руйнівників». Іншими словами, вона примушує подивитись під абсолютно іншим кутом на звичні речі, переглянути так звані традиційні теорії, руйнує те, що вважалося класикою ведення бізнесу.

Автори – мільйонери, власники міжнародної компанії, штат якої розміщується по 8 містам, на двох континентах у кількості аж… 14 чоловік. Меньше – це хороша річ – написано в одній з глав книги. Обмеження – це приховані можливості. Обмежені ресурси примушують вас раціональніше розпоряджатися тим, що маєте. Відсутність можливостей для марнотратства, змушують вас бути винахідливими.

Не буду цитувати, бо для цього треба буде «скопіпастити» більшу частину книги. Кому цікава тема – гугля в поміч. Навіть людям байдужим до бізнесу чи маркетингу буде цікаво співставити написане з реальним життям. Наприклад: заходите ви в кафешку відкриваєте меню, а у ньому 15 салатів на вибір. Як ви гадаєте всі 15 приготовані сьогодні? А ті що не замовлять сьогодні – викинуть і на завтра зроблять свіжі? От вам і реальне застосування одного з законів описаного в книзі – менше – це краще. Рекомендую!