skip to content

Рік блоггінгу. Підсумки.

Банально буде сказано, але рік пролетів швидко ;-)

Отож серед цілей заняття блоггінгом було

вивчення блогосфери зсередини задля того аби краще зрозуміти наскільки перспективний цей напрямок в якості заняття на регулярній основі.

Відповіді наступні:

- якщо мета стоїть вчитися (графоманство, веб дизайн, СЕО, тощо) то звісно перспективно. Блог як простенький веб сайт, площадка для тренувань. Якщо графоманство стоїть на першому плані, то раджу завести блог на одному з безкоштовних сервісів.

- якщо мета стоїть заробити грошей… 200 гривень на місяць реально. Не за перші місяці звичайно, але реально, не вкладаючи в розкрутку ні копійки. Тільки час (який звісно дорожче грошей). За наявності п’яти блогів – 100 баксів вимальовується. Можна звісно і в рази більше, все залежить від вас. Щоправда, якщо «заточувати» ваш блог під заробіток, то раджу шукати ширшу аудиторію, ніж населення провінційних містечок.

Взагалі блоггінг за останній рік перейшов на новий, на мою думку більш якісніший рівень. Відсіялися всі хто стрибнув «за компанію», залишилися найбільш стійкі (читайте цікаві) блоггери.

Я звісно і далі продовжуватиму писати у свій блог, щоправда не щоденно (власне останнім часом я і так рідко почав оновлювати), але писатиму. Теми? Про життя ;-) Сарненська тематика переведеться на мій сарненський (останній сарненський ) веб-проект «Сарни он-лайн.»

Ну, а мої контакти лишилися незмінними.

e-mail:ruslan@petrushko.rv.ua
ICQ: 250 885 292
Skype: ruslansarny
Twitter: ruspetrushko

Запитуйте, що кого цікавить детальніше. До нових постів.

Коментарі

Відсіялися всі хто стрибнув

Відсіялися всі хто стрибнув «за компанію»

І я в їхньому числі (

Ну виходить, що так (

Ну виходить, що так (